"hiçlik hakkında konuşmaya bayılırım. hakkında bildiğim tek şey bu." -luther

The Blacklist tartışma forumu

yeni konu aç Dizi önerisi?

Merhaba, The Blacklist tarzı sürükleyici, polisiye dizi önerilerinizi alabilir miyim?

Frank, Fringe'yi tavsiye ederim. The Blacklist'in bir kaç tık üstü. Fakat benzerlikler var. Aynı familyadan :) Önceliğim her zaman fringe'dir.

Continiuum var bu iki diziden biraz daha aşağıda. Fena değil.

CSI-NY var..

Bu tip dizilerde kaliteli bir iş yakalamak zor. Bunlardan daha iyisini bulman zor :))

the blacklist

bde rizzoli&isles hem polisiye hem eglenceli ayrica forever var polisiye ve fantastic oneririm =) bnda degiisik dizi onerirmisiniz izlenmeye deger?

Fringe ne alaka? Fantastik gizem o. Bak benim önerilerim: The Fall ve Bron//Broen dibine kadar gerçeklik, Elemantary kahvaltını yaparkene takılacağın tatlılıkta bir polisiye. Fakaaat maalesef bu sitede yok bu üç dizi. Yönetim rica ediyorum arşive alın bu dizileri, başka sitelere gitmek istemiyorum hepsi bir arada derli toplu dursun. Teşekkürler şimdiden..

athos, fringe'i fantastik olarak tanımlayamazsın ve hatta dizi Bilim Kurgu, Gerilim, Gizem, Dram gibi başlıklar altında duruyor. Fantastik diye bir kategorisi yok.

Hatta http://www.imdb.com/title/tt1119644/ şuraya da bak derim.IMDB de bile bu kategori içerine sokulmamış.

Neyse de işin özü ajan ve suçlu ilişkisini konu edinir. Net olarak bir polisiye dizisidir.Ama yalnızca polisiye değildir.

Velhasılı dostum konuya ne alaka? diye girersen; ben de, bilmeden konuşma derim.

Bebeğe de maşallah :)

Eyvallah sağolasın iki bebeğim var, Allah herkesin evladına ömür versin. Fantastik meselesine gelince, gerçeküstü olaylar geçiyorsa o benim için fantastiktir. Masal gibi, polisiye yönüyse tatmin edici değildir benim için oda gerçeküstü çözümlemelerle dosya kapaya çalışmaktır. İmdb ye saygılarımı sunarım, ama özgün fikrimin haklılığına inanmaktayım, teşekür ederim selamlar fx13.

fx13 düşündüm haklısın.

athos ben fringe konusunda biraz hassasım o yüzden :)) allah analı babalı büyütsün ne güzel. başrolü onlara verene kadar senaryolarını iyi yönet.

orphan black izlemeni şiddetle tavsiye ederim kime önerdiysem pişman olmadı :)

White Collar'a bir bak derim. Dram, gerilim, polisiye tarzında bu diziye benziyor. Bir suçlumuz var ve FBI ile anlaşıp onlara yardım ediyor. Neal Caffrey'in gülüşünü ve şapkasını görünce bırakamazsın zaten. :)

konuya abone kullanıcılar 13

Yukarı Çık