"dünyadaki en üzücü şeylerden biri, bir zamanlar birbirinin her şeyini bilen iki insanın birbirine yabancı davranmasıdır." -candy

The Blacklist tartışma forumu

yeni konu aç Dizi önerisi?

Merhaba, The Blacklist tarzı sürükleyici, polisiye dizi önerilerinizi alabilir miyim?

How to get away with a murder. Çok iyi dizi polisiyesi biraz azaltılmış suç kısmı daha ağır basıyor. Sürükleyiciliği çok yüksek

1- sherlock holmes
2- mentalist
3- dexter
4- hannıbal

hepsi polisiye tavsiye ederım ama ızlemedıysen "prıson break"le basla :) ıyı seyırler

@fx13 ''FRİNGE''Benim gözümde klasik J. J. Abrams yapıtlarından bir tanesi bitiricilik ''sıfır'' yanlış hatırlamıyorsam Lost'un son sezonunda Fringe yayınlanmaya başladı ve Lost'un sonu malum, ardından Fringe başladık ulan dedik bu dizi efsane, gideri var. Bu kez Fringe son sezonda başka bir yapım olan Revolition'a başladı Fringe son sezon patladı.Aydınlatılmamış o kadar çok şey kaldı ki benim gözümde erken final yapmış bir dizidir, @frank karar sana kalmış takip ettiğin diziler arasında ''SHERLOCK'' göremedim filmini aratmayacak kadroya sahip bir dizi sıkılmadan izleyebilirsin,pek fazla polisiye takip eden birisi değilim ama dediğim gibi sherlock kaçmaz.ve fringe benim için tam bir fiyasko..

Person Of İnterest EFSANEE ;)

person of interest izleyebilirsin.Pişmanlık duymayacaksın emın ol:)

sherlock

Blindspot kesinlikle Blacklist'e benziyor. İkisini de seviyorum hala da izliyorum. Tavsiye ederim.

konuya abone kullanıcılar 13

Yukarı Çık