"-seni öptüm. +biliyorum. ben de oradaydım." -the vampire diaries

The Blacklist tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Blacklist > Elizabeth Keen'nin babası kim?

yeni konu aç Elizabeth Keen'nin babası kim?

Dizi ilk başladığında Raymond Reddington zannederdim, olmasını da isterdim ama sonra farkettim ki olamaz. Bir kaç yere felan sordum, araştırdım sonra Raymond neden blacklist'i veriyor dedim. Bence Raymond, Lizzy'nin babası için çalışıyor. Lizzy'nin babası da Blacklist'te ki "1" numara.

dikkat cok baba spoiler icerir

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

diziyi izledikce ortaya cikiyor. Raymond Reddington lizzy nin babasi, lizzy 5 yasindaken Raymond in bir arkadasi tarafindan evlatlik ediniliyor.

@se1cuk: Kaçıncı bölümdesin? Ona göre birşey sormak istiyorum

okakacukaka, 2. sezon 4. bölümdeyim

tabi ki .... cevabı duyduğunuzda dizinin ne heyecanı kalır yaa :) keyfini çıkarın ;)

Babası red değil... en azından kesin değil. Ben öyle olduğunu da düşünmüyorum açıkçası. Çünkü Red "ben sana hiç yalan söylemedim" gibisinden bir şey diyordu ve ilk sezonda "baban değilim" diyordu. Henüz Lizzy'ye yalan söylemediğini de düşünürsek(babasını öldürdüğünü bile söylemişti, orada da yalan söyleyebilirdi ki hiç görgü tanığı yoktu), bence babası değil. Ama babasını öldüren kişi olabileceğini düşünüyorum.

red lizin babasi degil kesin degil.ilk sezon senaristler oyle gosteriyordu ama ikinci sezonda bazi spoiler verdiler lizin babasi berlin diye dusunuyorum 2 sezonda sahte berlini red olduruyor ancak asil berlin lizin babasi ve redlede dusman nedenini 3 sezonda ogreniriz belki gelelim redle liz iliskisine red lize asik 2 sezonda lesterle konusurken tomla ayni arzulari paylasiyoruz demisti.birde surekli kiza anlatdigi hikayelerde bir kadindan bahsediyor hayal ettigi bir kadin onunda liz oldugunu acikca soyluyor kiza.sahte berlin karisini kacirdiginda para karsiligi takas ettirdiginde liz banka sifresini rede vermiyecegini soylemisti ama redin olmesinden korktugu icin parayi bankaya yatirmisti otele geldigindeyse red kiza benim olmeme izin verip vermiyecegini dusunurken paranin bankaya yatirildigini gordum ve kiza bir gun soyleme cesaretini bulursan duymak isterim demisti.yani onun kiz icin onemli oldugunu duymaktan bahsediyordu en cok babasi olmadigini dusundugum sahneyse lizin ruyasiydi yatakta uzandigi sahne red soruyordu kiza aslinda istedigin nedir diye senaristler niye baba kiz cikarticaksa sonda boyle gereksiz acik sahne yazsinlarki hic baba kiz sahnesi gibi durmuyordu bnm gorusum bu

red liz'in annesinin sevgilisiydi. kadına olan bağlılığından dolayı liz'e karşı böyle kuvvetli bir sevgi besliyor.

liz kendi babasını öldürmüş 4 yaşındayken bu yüzden red aklına blok koydurmuş unutsun diye yani red babası değil ama annesinin sevgilisi olabilir

Red liz in babası ya olmak zorunda lütfen yapmayın. Dizinin güzelliği oydu gözümde :(

konuya abone kullanıcılar 12

Yukarı Çık