"seninle olduğum zamanlar dışında hep yalnızdım." -spartacus

The Flash tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Flash > Anlamadığım bişey var

yeni konu aç Anlamadığım bişey var

Dr. Wells yürüyebiliyor kimse yokken neden yalan söylüyor ?

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

elif wells numara yapıyor çünkü aslında reverse flash

izlemenizin zevki kalmayabilir uyarıyorum

Elifnaz Dr.wells aslında revers flash barrnini annesini öldüren o

@elifnaz_ulu dr. wells değil o eabord thowne diye birisi şekil değiştirici gibi kendi zamanına gidebilmesi için fllashın hızı gerekiyordu parçacık hızlandırıcının etrafında 2 meta mıydı hatırlamıyorum yani kısaca çok hızlı dönerse solucan deliği oluşuyor işte eabord o deliğe girmeden flash dövdü bu eabord thownenin karderi eddie ye bağlıymış eddie kendini öldürdü kendi ölünce ebord da orda ölmüş oldu yani flasha yardım etmesinin sebebi kendi zamanına gitmesi çünkü hızını kaybedince burda kalmıştı o solucan deliği açınca barryde annesinin yanına gitti kurtarmak istemedi kurtarsayda iris joe falan hiç tanışmamış olcaklardı annesine sarıldı sonra solucan deliği kapanmadan gelip ebordu dövdü sonra zaten zoom çıkıyor

@elifnaz_ulu dr. Wells sevgilisiyle kaza yapıyor sonra ebord çıkıyor onun içine giriyor labaratuvar açıyor cisko falan orasını biliyosun

elifnaz_ulu yazdım ama silmiş adminler baya bi spo çünkü izle gör boşver

@elifnaz_ulu silinmiş büyük spoydu :D

Dr. Wells aslında Dr. Wells değl.

olum ben diyom clark reisiniz burda süpermeniniz burda siz diyonuz harrison wels la olum bunlar dunku bebe sorsan superman desen ooo reis der elimi öpmeye gelirler amk

çünkü o aslında geleçekten flashı çoççukluğunda öldürmek isteyen ters flash
yani zamanda yolculuk yapıyo sonra flashın annesini öldürüyo sonra tekrardan o kdar hızlanamadığı için bu dünyada kalıyo ve sonra da yolda giderken doktor wels in kendisine raslıyo bi alet ile onun şeklini alıyo yani o wels bi yalancı kısaca

konuya abone kullanıcılar 11

Yukarı Çık