"suya dinamit atana kadar balık tutmaya devam edebilirsin." -the big bang theory

The Flash tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Flash > benim senayoma göre

yeni konu aç benim senayoma göre

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Earth 1'deki bankta oturup kitap okuyan Hunter Zolomon ile Earth 2'yi kasıp kavuran Zoom ve yine earth 2'deki maskeli adam görsel ikizdir. Maskeli olan adam halis mulis Jay Garrick'tir. Bizim tanıdığımız kendisini Jay Garrick olarak tanıtan şahıs sadece zoom'un yarrattığı bi klondur. Klon yaratmasının sebebi işler sarpa sararsa yedek plan olarak uygulamasıdır. Zoom ve maskeli yani Jay Garrick ikiz kardeştir. Biz birinci sezonu izlemekle meşgulken belkide earth 2'de kardeş kavgası yaşanıyordu. Bir şekilde kötü kardeş iyi kardeşe üstün gelmiş. Zoom kardeşini yenmekle yatinmeyip onun hızını ve diğer flashların da hızını istemiştir. h
Harrison wells'e bunu yapması için zaten şantaj yapmıştır.
Son olarak earth 1'deki anne tek çocuk earth 2'deki anne ikiz çocuk doğurmuştur. Yani toplamda fiziksel olarak birbirine benzeyen 3 kişi vardır.

mantıklı

la başka kimse yokmu tüm flashkolikler gelsin buraya yorumlarınızı bekliyorum

Zaten senaryo karışmıştı senin yaptığın senaryo ile mantık kazanmış... Bravo!

çok mantıklı helal olsun aklına bence gerçek (kesin taktir almışındır :D )

Amk bence flash elliot zoom rf felen hepsi hayali arkadaşı

wow canına çok zekice mantıklı bence

eyvallah beyler

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Amcam bak aradaki ayrıntıyı kaçırıyosun. Klon diye bahsettiğin jay garrickte koşucu. Hadi tamam klon olduğu için bulaşmıştır, o zman bu hız hastası piskopat niye daha fazla klon yaratıp hızını çalmıyo. Son sahnede öldüğünü gördüğümüz jay garrickte bi boklar var.. Bunu çözemedim ama Reverse Flash ın gelecekten gelen bi dangalak olduğunu biliyoruz , Niye earth-2 de de gelmiş olmasın. Ve Reverse Flash araştıranlar bilir, Bu lavuk Flash a o kadar hayran kalmış ki hızından ziyade tipinide istemiş ve bunun için defalarca estetik ameliyatı geçirmiş. Earth-2 de bu neden olmasın. Bence senaryoyu böyle bağlıcaklar. Yazarken biraz daha mantık yürttüm Earth-1 de son sahnede ölen jay garrick maskeli jay garrickle ikiz kardeş ve Zoom (bana göre gelecekten gelen flasha benzemek isteyen Reverse Flash) bu ikizine zorla bişeyler yapması için gönderiyo onu earth-1 e.

ben de maskeli adamın jay olduğunu düşünüyorum bize jay diye yutturdukları adamda bi bit yeniği var

@Flash0312
senin dediğin de olabilir de yarattığı klon bence hiç koşucu değildi yalan söylüyodu klonun yanında hızı da yaratabilseydi dediğin gibi ordan hız çalardı ama yapamıyor

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık