"kızlar, erkeklerden daha çok kan görür." -game of thrones

The Flash tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Flash > benim senayoma göre

yeni konu aç benim senayoma göre

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Earth 1'deki bankta oturup kitap okuyan Hunter Zolomon ile Earth 2'yi kasıp kavuran Zoom ve yine earth 2'deki maskeli adam görsel ikizdir. Maskeli olan adam halis mulis Jay Garrick'tir. Bizim tanıdığımız kendisini Jay Garrick olarak tanıtan şahıs sadece zoom'un yarrattığı bi klondur. Klon yaratmasının sebebi işler sarpa sararsa yedek plan olarak uygulamasıdır. Zoom ve maskeli yani Jay Garrick ikiz kardeştir. Biz birinci sezonu izlemekle meşgulken belkide earth 2'de kardeş kavgası yaşanıyordu. Bir şekilde kötü kardeş iyi kardeşe üstün gelmiş. Zoom kardeşini yenmekle yatinmeyip onun hızını ve diğer flashların da hızını istemiştir. h
Harrison wells'e bunu yapması için zaten şantaj yapmıştır.
Son olarak earth 1'deki anne tek çocuk earth 2'deki anne ikiz çocuk doğurmuştur. Yani toplamda fiziksel olarak birbirine benzeyen 3 kişi vardır.

@yakupFS
Senin dediğin ikiz muhabbeti olabilir. ve benim de dediğim gibi earth-1 e gelen jay garrick e tehditle bişeyler yaptırıyo olabilir. earth-1 deki Jay Garrick bi bölümde velocity-6 kullandığı için hızı kaybolup hastalığa neden yol açtığını söylemişti. mutlaka içinde bi Flash var. çünkü son bölümde kanıtladı bence flash olduğunu.

Zoom Hakkında da her yer eddie thawne olduğunu söylüyor. dedikleri gibi de eddie yi hiç görmedik earth-2 nin yer verildği bölümlerde. Ama ben yinede iddiamın arkasındayım. Earth-2de de bence gelecekten gelen bi Flash düşmanı olabilir Zoom.

Valla bravo diyorum ve ayakta alkışlıyorum. Mantığı çok iyi tutturmuşsun

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık