"geçmişiniz, geleceğinizin önsözü müdür?" -dexter

The Flash tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Flash > Dizinin saçmalığını açıklıyorum(aşırı spoiler içerir)

yeni konu aç Dizinin saçmalığını açıklıyorum(aşırı spoiler içerir)

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Şimdi arkadaşlar Doctor who izleynler kesin bana katılacaklardır ve size çok mantıklı bir saçmalığı söyleyeceğim. Reverse flash barryle kavga ettği zaman 1.sezon 10. bölüm thawne kendini vurarak reverse flashın yok olmasına sebep oldu buraya kadar bir sıkıntı yok. Şimdi gelelim esas muhabbete şimdi reverse flashın dedesi olan thawne kendini vurdu ve öldürdü ve reverse flash zamandan silindi yani hiç doğmamış oldu tamamen dünyadan ve zamandan silindi buda demek oluyor ki ne barrynin annesi öldü ne wells in eşi öldü ne de parçacık hızlandırma deneyi o kadar erken gerçekleşti. çünkü bunları yapan kişi dünyaya hiç gelmedi dünyaya hiç gelmeyen biri bu olayları nasıl yapabilir ? işte dizinin tek saçma konusu bu nokta o kadar bilimden bahsediyorlar ama bunu anlamlı bir hala getiremiyorlar. yanlış anlaşılmasın hala seviyorum flashı çok güzel bi dizi.

back to the future ı iyice izlesen bu başlıgı açmazdın...

Benim de baya kafam karıştı şuan , sağolasın.

ikinci dünyada aynı kişilerin olması kadar saçma bir şey yok bence dizide

eğer dikkat ederseniz ikinci dünyada aynı karakterler olamaz çünkü tek bir karar değişikliği bütün geleceği etkiler. diyelim ki ilk zamanlarda -insan sayısı azken- birisi 1. dünyadakinden farklı biriyle evlendi ya da bir çocuk doğacakken doğmadıysa yada birisi kalıtsal hastalığa yakalandıysa tüm geleceği değiştirecektir bide üstüne adlarının aynı olması zibilyonda 1 gibi bişey

yanlız benim dedeğim nokta ikinci reverse flash değil olayların değişmemiş olması lütfen yazdığımı düzgün okuyun

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

aynen ganisecen bende anlamadım o olayı hiç doğmadan ölmüşse barynin annede ölmemiş olması gerekti :)

Bahsettiğin şeylerin yaşandığı paralel evrende barry nin annesi yaşıyor wells thawn ile hiç karşılaşmadı karısıda ölmedi barry flash olmadı zaten dizinin şuan geçtiği evren farklı

ya kardeşim milletin kısaca demek istediği diziyi seviyosan ve devam etmesini istiyosan bunlara kafa yorma bunları açıklarlarsa dizi olmaz zaten

çok ayrıntı ona bakarsanız bısı tam soyelecekken hep baska bır olay cıkıyoo sacmalaık bu hep her bolumde oluyo yanı olaya gızem katmak ıcın kurgu hatası oluyo bunlar sızın dedıklerınız gercekten anladım sızı ama kafa yormayın

bisey dicem herhengi bir polis yeni wellsi gorurse tutuklamasi gerekmiyomu adamin gorsel ikizi katil bide polis yanina gelip adin ne diye sordugunda HARRISON WELLS derse nolcak adam ben burdayim der gibi sokaklarda dolasiyor

şimdi reverse flash zamandan silindiğine göre dizide kimsenin onu hatırlamaması gerek ayrıca zamandan silinen biri hiç varolmadığı için ilerde onu zamandan silemessin çünkü zaten öyle biri yok

konuya abone kullanıcılar 16

Yukarı Çık