"o farkında bile değil belki, ama onunla konuşunca mutlu oluyorum." -friends

The Flash tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Flash > Dizinin saçmalığını açıklıyorum(aşırı spoiler içerir)

yeni konu aç Dizinin saçmalığını açıklıyorum(aşırı spoiler içerir)

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Şimdi arkadaşlar Doctor who izleynler kesin bana katılacaklardır ve size çok mantıklı bir saçmalığı söyleyeceğim. Reverse flash barryle kavga ettği zaman 1.sezon 10. bölüm thawne kendini vurarak reverse flashın yok olmasına sebep oldu buraya kadar bir sıkıntı yok. Şimdi gelelim esas muhabbete şimdi reverse flashın dedesi olan thawne kendini vurdu ve öldürdü ve reverse flash zamandan silindi yani hiç doğmamış oldu tamamen dünyadan ve zamandan silindi buda demek oluyor ki ne barrynin annesi öldü ne wells in eşi öldü ne de parçacık hızlandırma deneyi o kadar erken gerçekleşti. çünkü bunları yapan kişi dünyaya hiç gelmedi dünyaya hiç gelmeyen biri bu olayları nasıl yapabilir ? işte dizinin tek saçma konusu bu nokta o kadar bilimden bahsediyorlar ama bunu anlamlı bir hala getiremiyorlar. yanlış anlaşılmasın hala seviyorum flashı çok güzel bi dizi.

şimdi reverse flash zamandan silindiğine göre dizideki kimsenin onu hatırlamaması gerek ayrıca zamandan silindiği için onu zamandan silmeye çalışanlar onu zamandan silemezler çünkü öyle biri yok

şimdi reverse flash zamandan silindiğine göre dizideki kimsenin onu hatırlamaması gerek ayrıca zamandan silindiği için onu zamandan silmeye çalışanlar onu zamandan silemezler çünkü öyle biri yok

@GaniSecen kardeşim doğru diyosunda şimdi reverse flash öldü doğru,yaptığı herşey giderse barry'nin bütün hayatı değişir sonuçta ailesi beraber olcak üvey babasının yanında olmayacak belkide polisde olmayacak hatta flash da olmayacak

Not:Yanlış anlamış olabilirim yazdığın şeyi yanlışsam kibarca anlat

hocam bu konuda cok bilgili oldugum falan yok burdaki diger herkes gibi sonucta hayatimiz da kac kere zamandan birini sildik :D neyse konuya donersek dedigin mantikli gibi gorunse de onunda mantiksiz oldugu cok nokta var.. o zaman o kavgada hic olmamis ve eddie de kendini hic vurmamis olucakti yani eobard da zamandan silinmemis mi olucakti?? bu sonsuz bi paradox. veya baska bi senaryoyla aniden evlerinde uyanip hicbir sey hatirlamicaklar miydi? yani bu dizinin yapimcisi senaristi de sen ben kadar zeki kardesim onlar da dusunmuslerdir elbet bunlari ve sonucta bi fantastik bilim kurgu dizisi cekiyolar olayi dramatize etmek, yok artik dedirtmek icin istedigini yapar keske ben ceksem daha neler sacmalardim :))

en son bölümde de gördüğümüz gibi reverse-flash ın hikayesi başka bir zaman diliminde devam ediyor yani birgün gidip barry nin annesi ve harrison wells i öldürecek.

Böyle şeylere kafa yorarsan dizinin tadı kalmaz siktir et eğer çok da saçma geliyosa izlemessin olur biter izle sadece

The Flash, Doctor Who evreninde geçmiyor. DC evreninde geçiyor ve bu yüzden mantık aramayın. Gozlerinden lazer ışınlar çıkartabilen, ışık hızından hızlı koşabilen, Atlantis'in olduğu, güçleri olan Amazon kadınların olduğu bir evrenden bahsediyoruz. Yani kısacası mantık aramayın, aramaya kalkışırsanız içinden çıkmanız zor olur.

lan ikinci dünya boyut zaten birinci dünyada olanlar ikincide geçerli değil bunu anlaması bu kadar zormu

konuya abone kullanıcılar 16

Yukarı Çık