"seninle olduğum zamanlar dışında hep yalnızdım." -spartacus

The Flash tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Flash > Dr. Wells Barry mi ?

yeni konu aç Dr. Wells Barry mi ?

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Arkadaşlar bölümlerin altlarında spoiler vermeye karşı olduğum için konuyu foruma taşımayı tercih ettim. Bugün izlediğim 14. bölümde Dr. Harrison Wells, bölüm sonunda göreceğiniz Sarı Flash, geçtiğimiz bölümlerde Dr. Wells olarak labarotuvardaki gizli odasına girdiğinde kıyafetinin yanındaki silahı almıştı, diziye göre 15 yıl öncesinde (Cisco ve Joe'nun Barry'nin evinde bulduğu kanıtlardan yola çıkarak) Barry'nin annesinin bıçaklanarak öldürüldüğü ve duvardada Barry'nin kanının bulunması bana şu soruyu sordurdu:
Yine geçtiğimiz bölümlerde, sanırım Dr. Wells in Cisco olmadan önceki eski ortağıyla olan bölümü, ismi Harry ( Değilsede beni hoş görün :) ) Dr. Wells i yalnız yakaladığında Wells hızıyla oradan koşmuştu ve bunu kıyafeti olmadan yapmıştı, dizide kıyafeti olmadan koşabilen tek delikanlımız Barry, Cisco Barry'nin eski evinde duvarda Barry'nin kanını buluyor, fakat o gün Barry yara almıyordu. Peki o anki Barry bacağından bıçak darbesi alarak yürüme yeteneğinde zorlama yaşamış olup, kendisini yavaşca düzelterek yürümeye başlamış olabilir ve gelecekteki bilgilerinden faydalanarak STAR Labs ' i kurmuş olabilir mi ?

Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum, el birliği yaparsak burda bu konuyu çözeriz :)

Dr. Wells reverse flash barry hıcbır zaman sarı suit giymiyor. bir tane degıl ıkı tane reverse var. dıgerıde ya eddıe olcak henuz farkında degıl yada onun kanından yanı cocugu olabılır kı eddıe olcaktır. wells gelecekten gelıyor yanı normal hıkayeye gore aslında boyle bır karakter yok evet ıkı tane reverse var ama onlardan bırı dr. wells degıl bu dızı ıcın yapılmıs bır karakter. prefossor zoom olmalıydı aslında. barrynın annesını neden oldurdugune gelınce cunku barrye takık onun sayesınde hıza kavusuyor cok daha oteye gıdıyor ama tek olmak ıstıyor barry oldurmeye gecmıse gıdıyor ama anlıyor kı barryı oldurse hıc bır zaman hızlı olmayacak kaynak olmus olacak oda annesını olduruyor. hayatını barrynın hayatını zehır etmeye adıyor. ama daha sonradan ogrenıp gerekenı yapacak tabıkı. soruna gelınce hayır dr. wells barry degıl normalde yanı gercı dızıdede oyle adam bır kere sarı suıtı gıydı barry cıkma ıhtımalı kalmadı. cıkarsada sacmalamıs olurlar.

Olayın mantığını anladım zaten fakat bu hani Dr. Wells ' in başlardaki gazete olayı vardı " Flash kriz anında boğuldu. " olayı varya, kendisinin geri dönemeyişi falan felan işte kafamda deli sorular :D
- İlgin için teşekkür ederim, çizgi roman okumadığım, sadece diziyi takip ettiğim için böyle sorular oluşuyor kafamda :)

D.

Dr.Wells = Hunter Zolomon

Flash Paradoksunu izleyin.

''eobard thawne'' çıktı beyler hadi geçmiş olsun :D

kendisi eddie nin uzaktan akrabası olduğundan onu öldürürse kendiside ölürdü ki bir kaç bölüm önce bunu gördük, kendileri 25. yy civarından gelen birisi

25 yy den gelio da flashın annesinden ne istio kafamda deli sorular???

.

Bence Flash biraz saf Dr.Welss e inanmamalı

Yeni bölüm yapın la

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık