"her günüm aynı. uyu uyan uyu uyan." -the simpsons

The Flash tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Flash > Dr. Wells Barry mi ?

yeni konu aç Dr. Wells Barry mi ?

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Arkadaşlar bölümlerin altlarında spoiler vermeye karşı olduğum için konuyu foruma taşımayı tercih ettim. Bugün izlediğim 14. bölümde Dr. Harrison Wells, bölüm sonunda göreceğiniz Sarı Flash, geçtiğimiz bölümlerde Dr. Wells olarak labarotuvardaki gizli odasına girdiğinde kıyafetinin yanındaki silahı almıştı, diziye göre 15 yıl öncesinde (Cisco ve Joe'nun Barry'nin evinde bulduğu kanıtlardan yola çıkarak) Barry'nin annesinin bıçaklanarak öldürüldüğü ve duvardada Barry'nin kanının bulunması bana şu soruyu sordurdu:
Yine geçtiğimiz bölümlerde, sanırım Dr. Wells in Cisco olmadan önceki eski ortağıyla olan bölümü, ismi Harry ( Değilsede beni hoş görün :) ) Dr. Wells i yalnız yakaladığında Wells hızıyla oradan koşmuştu ve bunu kıyafeti olmadan yapmıştı, dizide kıyafeti olmadan koşabilen tek delikanlımız Barry, Cisco Barry'nin eski evinde duvarda Barry'nin kanını buluyor, fakat o gün Barry yara almıyordu. Peki o anki Barry bacağından bıçak darbesi alarak yürüme yeteneğinde zorlama yaşamış olup, kendisini yavaşca düzelterek yürümeye başlamış olabilir ve gelecekteki bilgilerinden faydalanarak STAR Labs ' i kurmuş olabilir mi ?

Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum, el birliği yaparsak burda bu konuyu çözeriz :)

onu geçinde barry kaç yıl yaşıyo lan ozaman :D

en tuttuğum teori buydu, kendimce küçük küçük göndermeler bile çıkarmıştım. mercury labs'in yöneticisi mcgee barry'e wells'le birbirinize çok benziyosunuz dediğinde bile gelin güvey olmuştum. lakin bütün hepsi pied piper wells'e saldırdığında koşarken çıkardığı kırmızı ışık sonrası yerle bir oldu, yıkıldım. ama reverse flash senaryo açısından daha mantıklı gibi, teori kasmak iyi de gelecekten gelen barry'e senaristler ne kadar hakim olabilirlerdi meçhul.

@whitman Gelecekten gelen Barry güzel şeyler yapıcak bence sen rahat ol ben inanıyorum. :)

gelecekten gelen barry güzel olur, on numara olur. bahsini ettiğim şey wells'in gelecekten gelen barry olması. yoksa her yerden barry çıksın hiç itirazım olmaz.

konuya abone kullanıcılar 9

Yukarı Çık