"beraber yaşa, yalnız öl." -lost

The Flash tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Flash > Reverse Flash, Flash'ı yaratmış olabilir!!

yeni konu aç Reverse Flash, Flash'ı yaratmış olabilir!!

Çizgi roman evreninden farklı şekilde geliştiği unutmayalım dizinin. Teorim şu;
Reverse Flash BARRY i asla öldüremez, çünkü öldürürse kendi güçleri de gider. Eğer bu şekilde bir şey yaşandıysa şöyle olmuştur;
Gelecekte Flash, Reverse Flash’ı durduramaz ve tamamen çıkmaza girer. Rever Flashı durdurmasının tek yolu onun güçlerini yok etmektir. Ve tüm herşeyi göze alıp geçmişe gider, kendini öldürmek ve tamamen yok etmek için. Böylelikle Revers Flash hiçbir zaman güçlerine kavuşmamış olacaktır. Fakat Reverse Flash onu takip eder ve küçük Barry’i kurtarıp güçlerini güvence alıp, Flashla kavgaya tutuşur ve gelecekten gelen Flash’ı ve annesini(arkada şahit bırakma) öldürür. Reverse Flash güçlerini kaybeder ama Barry büyüyüp güçlerine kavuşunca o da güçlerine kavuşur.
Harrison Wells’in parçaçık hızlandırıcı ile uğraşmasının sebebi de bu olabilir; barry bir an önce güçlerine kavuşsun, bende kavuşayım hesabı.
Böylelikle bu zaman çizelgesi sürekli tekrarlanır ve Flash’ı yaratan kişi güçlerini ondan alan Ters Flash olur.

Ne kadar ironik

D.

Flash olmasa Reverse Flash da olmaz.Sebebi Barry hız kaynağını üretemezse Reverse Flash’da onu negatif hız kaynağına çeviremezdi. Reverse Flash'ın Flash'ı öldürmeyip etrafındaki insanlara zarar vermek istemesinin sebebi bu

@mordecai yanlışın var bro gerçektende annesi joker oluyor bu linke bakarsan anlarsın http://lauralot89.blogspot.com.tr/2012/03/lady-joker-week-martha-wayne.html

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Dikkat Spoiler İçerir .

BonJoviGA'ya Tamamen katılıyorum . Dedikleri herşey senaristlerin yaptıkları şeyi açıklıyor olabilir . Dr .Harrison Wells aslında Reverse flash ama iyi olan Eddie Thawne ise Barry yi sonraki bölümlerde kıskanacak ve kötü olan olacak gibime geliyor . Çünkü hatırlarsanız Flash ( barry ) Arrow kurtarmadan önce Eddie'yi bayağı bir hırpalamıştı . Sonradan Iris de Flash sevdasından vazgeçmişti . Konuya dönecek olursak katılmamın en önemli sebebide 1.Bölümde Kücük barry yi kurtaran Reverse Flash oluyor çünkü dikkatli izlerseniz barry kendini sokakta bulmadan önce onu oraya bırakan adam barrynin tabiriyle " sarı giyen adam " dı . Belkide Barry Reverse Flashın güclerinin hiç olmaması herşeyin son bulması annesinin ölmemesi için kendisini öldürmek için geçmişe gitmiş olabilir . Genellikle Flashpointe göre yapılıyor yorumlar ama aklınızda bulundurmanız gereken birşey var . Eğer Reverseyi Batman öldürecekse Arrow - Flash - Batman üçlüsünde ortak bir kahraman olması gerekir ki şuanda batmanı oynayan bruce wayne'nin 2 dizide adı dahi yok . Yani diziler birbirinden bağımsız . Dolayısı ile Barrynin kendine has bir çözüm yolu uygulaması gerektiğinden BonJoviGA'nın dediklerinin olabileceğini düşünüyorum . İyi forumlar

ahanda haklı çıktım, ulan harcanıyorum buralarda bee

konuya abone kullanıcılar 11

Yukarı Çık