"evrenin en dandik kuralı; bir şeye muhtaçsan, asla senin olmaz..." -the simpsons

The Flash tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Flash > SENARİSTLER ANANIZI SİKİYİM.

yeni konu aç SENARİSTLER ANANIZI SİKİYİM.

Ulan orospu çocukları ben her bölüm IRIS-DEDEKTİF JOE-WALLY dramasını izlemek zorundamıyım.Orospu çocukları her bölüm her bölüm yeter artık sıktınız.Tam Patty den kurtulduk diyodum şimdi bu orospu cocuklarını ön plana sürmeye başladınız.Barry Allen arka planda kalmaya başladı.Sizi ecdadınızı sikerim ulan.Aynı hatayı 2 sezondur Arrow da yapıyor.Siktirip gidin ulan.Biz Flash ı izlemek istiyoruz ulan.İlla IRIS-WALLY-OROSPU DEDEKTİF JOE yu ön plana sürecekseniz gidin adamlara dizi çekin amına koduklarım.Her bölüm aile draması,kız arkadaş draması yeter artık.Kendinize bi çeki düzen verin.

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

lan nd bilionmu çünkü wally de flash gibi olucak anladınmı

arkadaşı duydunuz senaristler çekidüzen verin yoksa sizi öldürebilir

wnom66 yaş 15. 15 15 15. sigara qeyfi

İzleme o zaman kardeşim. Barry 40 dakika koşacak mı lan? Bölümün efektlerini yapmayı çocuk oyuncağı mı sanıyorsun? Böyle bir şey arıyorsan 2018'i bekleyip filmini izle. 1.5 saatlik sinema filmleri bile 1-2 yılda tamamlanıyor. Buna rağmen efektle dolup taşmış olmuyor. Sen adamların isteyerek mi oram buram dram koyduklarını zannediyorsun? 1-2 hafta içinde bölüm yetiştirebilmek için götlerini yırtıyorlar belki de. Her saniye koşan bir Flash görmek istiyorsan 2018'i bekle. Ki onda bile beklentinin karşılanacağını zannetmiyorum. JL animasyon filmlerindeki Flash'ı bekliyor gibisin. Yoruma bak, sanki herifi sandalyeye bağlayıp zorla izletiyorlar.

Rahatsız oluyorsan izleme ama ben flash'ı sırf o sahneler var diye izlememezlik yapmam diyosan ilerlet ne sövüyon yapımcılara!!! Bu arada Leeshuss haklı ya düzgünce izle sövmeden yada izleme

Valla tam içimden gelenleri yazmışşın +1 :D

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

bunlar bilim adamı ama kafa filan calısmıyor şimdi onlarıda suçlayamıyorum çünkü oyuncular senaryoda ne yazıyorsa onu yapıyorlar of of zor be dizi izlemek zor

Sadece birazcık mantık düşünün 2 saatlik kahraman filmlerinde bile marvel dc farketmez aralıksız aksiyon sahneleri verilmiyor ki verilemez de ve siz bunu adamların her hafta 40 dakika yapmasını bekliyosunuz. Hayır çizgi romanda bile böyle sahnelere yer verilirken diziden ne bekliyosunuz anlamadım

Wally var o Wally, Flash oluyor ileride cınım.

ziroiro wally dizide flash olmuyo azcık araştır

konuya abone kullanıcılar 13

Yukarı Çık