"sen tanrıyla konuşursan dindarsındır. tanrı seninle konuşursa deli." -house m.d.

The Flash tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Flash > Sizce Oliver mı Barry mi ?

yeni konu aç Sizce Oliver mı Barry mi ?

Bence Barry çok şeker dimi ya böyle gülünce gözleri küçülüyor bir sevimli falan yerim ya :)

Barry bana Oliver'dan daha samimi geliyor. Daha iyi bir karakter gibi. Ben Barry'yi benimseyebildim ama Oliver'da bunu yapamamıştım.

Oliver rolü gereği daha disiplinli ve sert duruşu var o bize soğuk geliyor bence

oliver iyi ya yakışıklı fln ama barry de çok tatlı ama ikiside iyi bence

adam hiç gülmüyor be :D

adam 5 yil adada kalmis edasiyla rol yapiyo birakta gulmesin

Evet ama sonunda hayatını düzene soktu kas katı tamam bende seviyorum Oliver'ı ama Barry daha sempatik

Sempatik acıdan Barry ama savaşma acısından Oliver çünkü Oliver ada da 5 yıl kalınca daha iyi daha akıllı ve kondisyonu fazla bir kişi haline geliyor zaten The Flash da bir bölümde 2 si kavga ediyor Oliver üstün geliyor

@Elisha aslında savaşma açısından da Barry şuanda olmayabilir ama Flashı arrowum 1 e 1 de alması gibi bişey söz konusu bile değil Flash tam anlamıyla flash olduğu zaman hız limiti olmuyor en üst hızı diye birşey yok daha hızlıya çıkabiliyor, hatta ışık hızında bi yumruğu havada asılı kalacak şekilde görecek kadar hızlanıyor. Artı flashın olayı sadece hız değil tanecik kontrolü bu sayede o kadar hızlı ve maddelerin içinden geçebiliyor flash isterse uçabilir de aynı zamanda fakat favorisi koşmak olduğu için koşmayı tercih ediyor, yani arrowun flasha karşı şansı yok :D

Bence ne kadar güçlü olursa olsun kabiliyetli değil nasıl desem daha yeni Flash olduğu için pek deneyimli değil mesela normal bi savaşı düşün akıllı olan mı kazanır güçlü olan mı ?

Dövüş sanatları konusundan arrow üstün olabilir ama güçleri olan flash sonuçta, normal bir güç olsa akıllı olan tamam fakat göremeyeceğin kadar hızlı veya ona vurduğunda içinden geçen veya sen ne yaparsan yap seni dururken görecek kadar hızlı birşeyi yenemezsin :D

Yukarı Çık