“Hiçbir yazar iyi bir hikayeye direnemez, tıpkı hiçbir politikacının tutamayacağı sözler vermeye karşı koyamadığı gibi.” - Frank Underwood

The Flash tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Flash > Sizce Oliver mı Barry mi ?

yeni konu aç Sizce Oliver mı Barry mi ?

Bence Barry çok şeker dimi ya böyle gülünce gözleri küçülüyor bir sevimli falan yerim ya :)

Tamam da işte akıllı olursan başaramayacağın bir şey yoktur neyse :D

Yav napsın adam akıllı da oku atıp üstüne mi binsin :D

Demeye çalıştığım şey tamam güçlü ama kabiliyet yok Flash ilk dönüştüğünde nasıl dı güçlüydü ama pek bir şey bilmiyordu sonradan kavramaya başladı

Daha bişey diyemicem adam ışık hızına çıkıp enerjiye fönüşmeden maddesel formunu koruyabiliyo okla kılıçla tüfekle topla napabilirsin adama diyip gidiyorm buralardan uzaak diyarlara

ahah ben sadece tip olarak sordum ya karakter analizi yapmışsınız siz :D ikisininde özellikleri tartışılmaz derecede çok ve süper ama ben duruş,mimikler falan o bakımdan bu konuyu açmıştım

kahraman olarak bakarsak olaya ben oliver derim. çünkü adamın süpergücü olmadan kendini o kadar geliştirmiş o kadar yer atlatmış o kadar belalı insanı alt etmiş. barry de çok tatlı ve onu da çok seviyorum ama bana oliver daha efsane bişey olarak geliyo.

Flash daha efsanevi diye giricem yine konuya :D adamın geçmişte değiştirdiği şeyler yüzünden bi çizgiromanda bruce wayne ailesine saldıran hırsız bruce u öldürüp annesinin delirip joker olup babasının da batman olduğu olaylar var flash daha efsanevi benim fikrim ^^

Çok komiksiniz be, iki farklı karakteri hangisi iyi diye karşılaştırıyorsunuz

Dün başlığı gördüm açıkcası ama o an düşünüpde kesin bi karara varamadım kendi içimde,Dnden beri düşünüyorum hala seçemedim,Barry çok sempatik ve şefkatli,ollie çok erkeksi ve korumacı,Barry bana biraz pısırık geliyor kadınlar knusunda,ollie maço. Yani ben böyle bi ayrım yaptım.. Söylediğim gibi yinede seeçim yapamadım ikisindende biraz alamıyor muyuz :))))

bence oliver'ın soğuk oluşu adada başına gelenler ve babasının yanlışlarını düzeltme sorumluluğunu üstlenmesi, bunlar ağır şeyler. Tamam Barry de annesini kaybetmişti ama Oliver'ınkisi hayatta kalma mücadelesi olduğu için.. :D

Yukarı Çık