"suya dinamit atana kadar balık tutmaya devam edebilirsin." -the big bang theory

The Flash tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Flash > SnowBarry mi WestAllen mi?

yeni konu aç SnowBarry mi WestAllen mi?

Şahsen ben ben bu diziyi vikipedide gezinirken şans eseri keşfettim ve başrol oyuncularında Grant ve Danielle'yi görünce asıl çiftin onlar olduğunu sanarak başlamıştım. Diziyi izleyince asıl çiftin WestAllen olduğunu öğrenince hayal kırıklığına uğradım. Her ne kadar asıl çiftin WestAllen olduğunu bilsem de ben yine de SnowBarry'yi desteklemekten vazgeçemiyorum. Sizin görüşleriniz ne?

Bence de SnowBarry daha samimi geliyor ve daha çok yakışıyorlar.Yinede asıl çift WestAllen belki daha sonraki sezonlarda bu değişebilir diye düşünüyorum.Çoğu Fan-Fiction'ta da SnowBarry destekleniyor.Yapımcı bunu dikkate alabilir.

Bence de İris'i karakter olarak geçtim rol ve oyuncu seçimi olarakta hiç sevmiyorum,goril grodd bile iristen daha güzel, Grant çok masum ve sempatik yüz hatlarına sahip bence dizi ve oyunculuklarda bunlara da dikkat edilmeli,hem görüntü olarak yakıştırmıyrum hemde karakter olarak iristen hazetmyorum fazla kaprisli,o yüzden diğer seçenek olan, SnowBarry tercihim:)

Iris'i ultra itici ve Snow'u muhteşem tatlı bulan bir ben miyi derken brda bu tartışmayı görmek güzel :)

Iris'i gerçekten bir türlü sevemedim, onun dışındaki herşeye tamamım

İris kadar itici biri yok ya Düşünün ki Wells bile İris ten daha sempatik mal kız iticilikten ölüyor kaşar

Iris'ten ciddi anlamda tiksiniyorum

SnowBarry tabiki :D

Ya bence SnowBarry güzel olurdu.Iris'i hiç sevmiyorum gördüğüm kadarıyla kimse sevmiyor.Ama Arrow'da da ilk başta Oliver ve Laurel iken.Oliver ve Felicity'e dönüştü.Umarım Flash'te de böyle olur diye umut ediyorum.

bence WestAllen daha iyi ya hem İris o kadar da kötü değil gitmeyin kızcağızın üstüne bu kadar arkadaşlar :)

Kesinlikle SnowBarry. Bence hem Iris'in karekteri hem de onu oynayan kız çok itici. Oysa hem Grant hem de Danielle çok sempatikler. Karekter olarak da çok yakışıyorlar.

konuya abone kullanıcılar 16

Yukarı Çık