"basitçe anlatamıyorsan, iyi anlamamışsındır." -albert einstein

The Flash tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Flash > West Ailesinden Nefret Edenler ?

yeni konu aç West Ailesinden Nefret Edenler ?

Arkadaşlar sizce'de West ailesinin tüm bireyleri çok itici değilmi ? dizide görmeye katlamıyorum özellikle o İris ile annesini

wally hız kazandığında düzelir gibime geliyo

o değilde normalde wally zenci değildi

ne istiyosun hacı bütün gün koşsun mu flash. Başka hiçbir şey olmasın mı?

@Gkhan17 Çizgi roman okursan Iris'siz Barry olmayacağını, diziyi izlediysen de Joe'suz da Iris olmayacağını anlarsın.
@jesus christ Pre52'de şirin, turuncu kafalı bir Wally vardı haklısın. Ama o biraz geçmişte kaldı. New52'ye göre yapmaları gerekiyordu ve New52'de Wally siyah tenli bir speedster :D

Allah bunların belasını versin.Dizide Flash çok arka plana itiliyor.Sıçarım Irıs e de Dedektif Joe yada.Ne lan bu aile dramasımı.Drama izliyecek olsam başka dizi izlerdim.Orospunun evlatları atın şu zencileri diziden.Büyük ihtimal bölümleri ucuza getirip özel efekt maliyetini azaltmak için yapılıyor böyle bir şey.Tüm sezon boyunca Zoom ile kapıştığı bölüm dışındaki tüm bölümler çöp.

wally dışında haklısın ama ben çizgiromandaki irisi severdim ya iyiydi şöyle saçma tripler vermeseler karaktere iyi aslında

Amına koyduğumun ırisi keşke ölseydi

dc'deki en kafa flash Wally olarak geçiyor ehuehuehu nasıl bağlayacaklar acaba son bölümde hızı severim falan dedi

@Deccoyi krdş bütün gün Flash'ın koşmasını tabikide istemiyorum ama bütün dizi boyunca soktuğum West ailesinin dramınıda görmek istemiyorum

ben geçiyorum o sahneleri sizde öyle yapın

konuya abone kullanıcılar 8

Yukarı Çık