"kızlar, erkeklerden daha çok kan görür." -game of thrones

The Flash tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Flash > Yüzü demir ile kapalı olan kim ?

yeni konu aç Yüzü demir ile kapalı olan kim ?

Çok merak ediyorum beyler bu yüzü demir ile kapalı olan kişi kim bi biligniz varsa paylaşın

ben babası diye biliyom :D

büyük ihtimalle babasıdır

Hayır o Ronnie reverse flasha olan şey oldu zoom onu o patlamada alıp oraya hapis etti kimseye söylemiyor caitline bile çünkü zoom caitlini kendine saklıyor ...

Ronnie olduğunun kanıtı killer frost caitlini öldürmeye çalışırken böyle camdan atılmaya çalıştı falan

Ben de babası diye tahmin ediyorum ama Ronnie olmasını istiyorum.Özletti ya ;)

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

bence yüzü demirli adam gerçek jay garick

çünkü barry orda hapisken harry nin kızıyla ne dediğini çözmüşlerdi "jay garick" aslında orda zoom gelmeseydi yüzü demirli adam "jay garick benim" diyecekti.

İzlerken aklıma geldi, bence o kişi Barry. Çünkü 18. bölümde Barry hızlanınca zamanda yolculuk yaptı ve sonra aynı zamana döndü.Ama dönünce şaşkınlıkla geri döndüm, ne kadar zamandır yoktum demeside geçmişte zooma yakalanıp oraya demir maskeli adam olarak hapsedilmesinden. Ayrıca barry demir maskeli adam kim diye sorunca zoomun söylesem dahi inanmazsın demesi bu yüzden.

talhaileri
2.Sezon 18.bölümde Flash boyutlar arası yolculuk yaparken Supergirl'in dünyasına gidiyor.

Ronnie teorisi güzelmiş. Ama dünya 2 deki Flash'a yani gerçek Jay Garrick'e ne oldu? Bende o Jay. Çünkü Zoom 2.bölümde Ben Jay Garrick bende Flash'ım gibisinden laflarla geldi. Bir Jay Garrick var ki Hunter onun kılığına girip gelebiliyor.
40 yıllık çizgi romanda Flash olan bir karakteri hiç edeceklerini sanmıyorum.

konuya abone kullanıcılar 10

Yukarı Çık