"Bu kadını seviyorum. Köpekbalıklarının kanı sevdiğinden çok..." - Frank Underwood

The Flash tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Flash > Zoom Gerçek Yüzü Spoiler

yeni konu aç Zoom Gerçek Yüzü Spoiler

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Aga ben eobard thawne yada eddie thawne olmasını bekliyodum Jay'in çıkması çok üzdü o muhteşem ürkücütü sesin jay gibi birine ait olması ve yemin ederim jay ve kötü karakter ? kim yakışmıyo ve anlamsız buldum ama benim en büyük beklentim ve isteğim eddie olmasıydı gerçekten çok şaşırdım ters köşe oldum resmen

zaten cizgi romandan insanlar biliyor hunter zolomon oldugunu sirf seyirci istedi diye cikardilar maskeyi butun cooluk kayboldu biliyorduk ama bilmemis gibi davraniyorduk

bu ne lan matematik denklemi gibi earth 1 jay = earth 2 hunter zolomon / kafes jay + reverse jay aşçı bahçıvana bahçıvan uşağa zoomda hepsine

ya bence zoom jay in görünümünün aynısını kendine şeyetti hani eobard thawne wells e yapıyodu ya onun aynısını öldürmeden yapmış olabilir çünkü zoom bu her bok beklenir shgskldhgklsdhgkhsdg

hunter zolomon zaten earth 1deki jay garrickin ikizi.gerçek jay earth 2de hunter zolomon tarafından kafeste tutulan kasklı adam.geçen bölüm ölen ise tamamen farklı biri ama jay garrick görünümünde gerçek adı ve namı da ''the rival''.merak edenler bu şekilde googleda araştırsın. Rival velocity leri geliştiriyor ve bu şekilde hız kazanıyor.

bak şimdi dünya 2 nin tek jayi var oda öldü o zamam dığer jay yani zoom nerden geldi ve maskeli adamda mı jay

konuya abone kullanıcılar 14

Yukarı Çık