"+o kadar sıcak değil mi? bu herif sabah uyandığında beyazdı!" -prison break

The Flash tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Flash > Zoom Kimdir?(Öğremeye Hazır Olun!)

yeni konu aç Zoom Kimdir?(Öğremeye Hazır Olun!)

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Eobard (Eddie) Thawne ismi tanıdık gelmiş olabilir.Dizimizde İris’in sevgilisi olan Eddie Thwane.Bu isim ilerde Professor Zoom olacaktır.Bazı laflar dolaşmakta Dr.Wells’de gelecekten gazete olduğunu görmüştük o yüzden Wells’e Zoom diyenler vardı.Wells çizgi romanda olmayıp diziye uyarlanan bir kişidir.

bazılarıda diyoki eddie cobalt blue

Nerede okudum hatırlamıyorum ama Wells'i canlandıran dayı bu sezonda da bi Koşucuyu canlandıracak deniyordu. Eğer bir koşucuyu canlandıracaksa Zoom dan başka seçenek yok.
Çizgi romanlarda Harrison Wells yok ama Reverse Flash var ve yanlış bilmiyorsam Reverse Flash ve Zoom'un dış görünüşleri aynı yani aynı adam canlandıracak fakat adı yine Wells olmaz sanırım

İsim Eobard (Eddie) Thawne olacak itirazım yok ama Wikipedia'ya bakarsanız Wells'i canlandıran adamın rolleri arasında Zoom da var yani isim Eddie ama dış görünüş Wells olacak ki bence Wells dizide çok iyi oturan bi oyuncu kalite akıyor adamdan haksızmıyım.

İsim Eobard (Eddie) Thawne olacak itirazım yok ama Wikipedia'ya bakarsanız Wells'i canlandıran adamın rolleri arasında Zoom da var yani isim Eddie ama dış görünüş Wells olacak ki bence Wells dizide çok iyi oturan bi oyuncu kalite akıyor adamdan haksızmıyım.

bence zoom gelecekteki barry yada 2. dünydaki henry

Professsor Zoom ile Zoom farklı karakter arkadaşlar. karıştırmayalım lütfen

abi zaten her zaman bir reverse flash olacağını biliyoruz bence eddie cobalt blue harrison wells eboard thawne reverse flash zoom yada her ne ise yani tom cavanagh yine ya reverse flash olarak çıkar yada profesör zoom olarak çıkar diye düşünüyorum . black flash yani zoom'un da barry olduğu konusunda çok düşünüyorum öyle olmalı mantıklı bence oyle olsun bee :)

arkadaşlar Eobart Thawne ile Edie Thawne farklı kişiler ve DÜNYA 2 deki ismide Harison weels olarak geçmişti hatırlarsanız 2. bölümdemiydi 1. bölümdemiydi neydi yani gene Harison Weels Zoom (Eobard thawne)'dır

YVZ

Adamlar daha 2.bölümde Zoom'un kim olduğunu gösterirler mi zannediyorsunuz da Wells diyorsunuz Zoom'un kim olduğunu 9.bölümde yani kış finalinde öğreneceğiz.

bence zoom 2. dünyadaki flash

konuya abone kullanıcılar 18

Yukarı Çık