"şeytan ayrıntıda gizlidir." -hannibal

The Flash tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Flash > Zoom'un kim olduğunu açıklıyorum..(Spoiler)

yeni konu aç Zoom'un kim olduğunu açıklıyorum..(Spoiler)

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Zoom eğer dizi çizgi romandan ayrı işlenmeyecek ise kesinlikle jay garrick'tir. bence tartışılamaz çizgi romanı uzun zaman önce okumuştum böyle geçiyordu.

Eobard Thawne,Eddie'nin babası değilki.Eobard 136 yıl sonradan geliyordu.Eddie onun büyük dedesi.Eobard gelecekten geliyor çünkü.

eobard thawne, eddienin yeğeni gibi bişey değilmiydi. eddieye sen benim atamsın demişti sankı ve eddie kendini öldürünce eobard öldü yanlışmı hatırlıyorum yoksa karıştırıyormuyum?

barrynın babası bence

barrynın babası bence

Zoom Barry çıksa ne tatlı olurdu.. Ama çizgiromanla benzer gidecekse orasını bilemem. Ayrıca Eddie Eobard'un büyükbabası. Eobard gelecekten geliyor. Bu nedenle Eddie ölünce Eobard da varoluştan silindi.

yusufcançoban sen çok yanlış gelmişsin reverse flash eobard thawne oda eddienin torunu veya torunu gibi bişi

ama bu dizide işlenen hali black flash sadece adı zoom dr.zoomla alakası bile yok zaten o ya hunter zolomon ya da black flashın farklı bir yorumu ki black flash ise eddie thawne yani hunter zolomon olma ihtimalide birazcık düşük çizgi romanlardan bildiklerime göre böyle bir şey çıkardım çümkü zoom dedikleri bildiğin black flash gibi işlenmiş yahu :D

Teşekkür ederim görüşüme saygı duyduğunuz için, @Lab-f4n kardeşim reverse kendini dövüyordu hatırlarsan ::) zoom'un neler yapabileceğini sen düşün

Bana barrynin babası gibi geliyo zoom

bencee Iris

Yukarı Çık