"+o kadar sıcak değil mi? bu herif sabah uyandığında beyazdı!" -prison break

The Originals tartışma forumu

yeni konu aç 4.Sezon Teorim

Muhtemelen 4.sezonda Zaman baya bir ileri sarılır Hope Genç bir kız olur ve Hayley tedaviyi bulup aileyi uyandırır ve Klaus için savaşmaya hazır olurlar 4.sezon böyle başlar diye düşünüyorum

ilk 3-5 bölüm mikealsonlar olmayabilir bence sonradan hepsi gümbür gümbür gelecek hayley mystic fall'sa gider mi ki tedavi için bonnie cadı ya

Biri yorumlarda yazmışkı 4 ocak 2017 de başlayacak 4 sezon ve yarım sezon yapıp fınal yapacak kanaldan acıklama yazmış dogrulugu var mı ?

@Kanary : Kesinlikle doğrudur. Supergirl CW kanalına geçince bir diziyi çıkarmaları gerekiyordu ve Originalsı çıkardılar zaten reytingleri çok kötüydü. 1 milyon kişi dahi izlemiyordu.

bi bizmi salağız arkadaş nası 1 milyon ya... başka kanal alsın amk... Bide bu mystic falls ne bi anlatsanıza ben mi kaçırdım orayı

@bin903 kardes mystic falls onların dogdugu yer ve the wampire diariesı ızledıysen anlarsın ne dıyım :D ızlemedıysende ılk 4 sezonu ızlemen yeterlı bu dızı ıcın

yok artık supergirl için bu diziden feragat edilir mi arkadas ayrıca ben anlamadım dizinin bu sezonu diğerleri gibi süperdi ne demek izlenmiyor zevkinize sıçayım birader ya

Aynen haklısınız. Süpergirl denilen saçmalığın 5.5. - 6 milyon izlendiği yerde The Originals'ı 700bin kişi izliyo.

evet 4.Sezon da 3 yıllık bir zaman atlaması olacak ve Hope Mikaelson 5 yaşına girmiş olacak ve bide 4.Sezonun Tarihi: 4 Ocak 2017 1 yil bekle haaaaaaaaaaaaaaa o zaman ben üleyim

Bonnie artık cadı degil arkadasım 4.sezonda 3 yıllık bir ilerleme olacak hope 5 yasında olacak marcel'in ölmesni 4 gözle bekliyorum.marcel ölsun dizi biterse bitsin o derece :(

@Kanary,bitecek falan mı kesin değil diye biliyorum ben.The Vampire Diaries büyük ihtimalle sona erecek ve bazı karakterler The Originals'a geçerek devam etme ihtimalleri varmış.Ama sezon yarım sezon olacak.Yani kesin final olacak diye bir bilgi mevcut değil,senarist yapmıştı sanırım açıklamayı

konuya abone kullanıcılar 17

Yukarı Çık