"tonight is the night!" -dexter

The Originals tartışma forumu

yeni konu aç 4.Sezon Teorim

Muhtemelen 4.sezonda Zaman baya bir ileri sarılır Hope Genç bir kız olur ve Hayley tedaviyi bulup aileyi uyandırır ve Klaus için savaşmaya hazır olurlar 4.sezon böyle başlar diye düşünüyorum

Supergirl'i izleyen o 5-6 Milyon kişinin aklından şüphe ederim arkadaş . Böyle kaliteli dizilerin önüne geçiyor kodumun ergenleri.

Şimdi TVD de Caroline new orleans a gittiğinde Klaus u bulamamıştı neden bulamadığını anlamış olduk. TVD ile paralel gitmesi için en fazla üç yıl ileri giderler hayley tedaviyi bulur kardeşleri uyandırır sonra Klaus u kurtarmak için savaşırlar bu savaşa TVD den birileri de katılabilir bence birbirlerine yardım ederler falan böylelikle diziler arası geçiş de olabilir.

Supergirl ü izliyorum ama The Originals 3'e katlar o diziyi böyle bir saçmalık olamaz bence. Olmamalı yani.

Başka kanala geçerlerse olur devam eder bence edicek abi saçma ya TVD daha saçma

Bence ileriye sarılmaz. Öyle tüm heyecanı kaçar. TO'da daha önce hiç zaman ileri sarılmamıştı.
Her şeyi yavaş yavaş işliyorlar.

bence zamanı 18 yıl sonraya alsınlar hope büyümüş olur zaten o yarı vampir kurtadam ve cadı olduğu için 18 yaşında güçlerine kavuşur hayley tedaviyi bulur bu zaman için de böylece klausu kurtarmaya giderler ki bence hope bütün michealsonların gücüne gelir ama yine de bütün aile bir arada olur

konuya abone kullanıcılar 17

Yukarı Çık