"korkma ben yanındayım diyen biri olmalı hayatınızda." -skins

The Originals tartışma forumu

yeni konu aç Cami İle Klaus

Gençler bence klaus ve cami müthiş ikili olucak sizce ben tutdum bu ikiliyi

Ben sevmiyom Cami'yi ya.

cami ölsün

Bak gene söylicem, Claroline nedir abi? Var mı doğru düzgün Klaus Caroline sahnesi? -Yok. Caroline'nın Klaus'u kullanmak için yanında takıldığı bi iki bölüm var. Bir kez de gerçekten gülümsedi, onda da Klaus Tyler gelebilir dedi. Ama Cami'yle ikisi de seviyo birbirini. Tabiki müthiş olucak.

Bak gene söylicem, Claroline nedir abi? Var mı doğru düzgün Klaus Caroline sahnesi? -Yok. Caroline'nın Klaus'u kullanmak için yanında takıldığı bi iki bölüm var. Bir kez de gerçekten gülümsedi, onda da Klaus Tyler gelebilir dedi. Ama Cami'yle ikisi de seviyo birbirini. Tabiki müthiş olucak.

bence çok tatlılar :)

Edit : Bi yerde yiyişiyorlarmış, ben 5. sezonu izlememiştim, yeni izlemeye başladım.

Cami insanken onları shipliodumm Klaroline olmazsa yani Klamille olsun isterdim ama şimdi Caminin bu halini sevmiyorum.Rippah olmuşa benziyor ve Klaus Cami ile uğraşsın (3x11 in fragramına göre konuşuyorum) lanet in üzerine mi odaklansın bilemedim hem Klaroline oyle boyle bir çift değil inanin bana

camiden nefret ettm bu bölümde mk bı havalara gırmış

Biraz mantıklı şaapalım arkadaşlar, Elena da ilk vampir olduğunda neler yapmıştı, vampir olunca bir şeyler değişiyo, eminim ki Cami birini öldürüp suçluluk duymaya başlayınca düzelir.

Camille'yi hiçbir zaman sevmedim, sevmeyeceğim de. Ve Klaus ile uyumlu olduklarını hiç düşünmüyorum.

konuya abone kullanıcılar 8

Yukarı Çık