"sevdiğin işi yaparsan hayatın boyunca bir gün bile çalışmış hissetmezsin." -person of interest

The Originals tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Originals > Dizideki en kötü karakter kim?

yeni konu aç Dizideki en kötü karakter kim?

Dizide farkettiğim bir şey oldu herkes birbirinin kuyusunu kazıyor ama sonra hiçbir şey olmamış gibi yakınlıklarını sürdürüyorlar. Ben 3. sezonun başlarındayım. İlk sezon herkes birbiriyle müttefik olup sonrasında birden bir başkasıyla müttefik oluyordu. Bu sezon pek olmayacakmış gibi. Dizideki en kötü ve çıkarcı karakteri düşünemedim. Sizce kim?

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Dizide ki en kötü karakter "The Hollow" bence çünkü en çok kaybı onunla savaşırken ve ondan kalan etki ile veriyorlar. "Always And Forever.."

Not: "Hollow" ' u daha görmeyenler için spoilerı işaretledim.

klaus hariç hepsi yok olabilir umrumda değil :D :D

hallow tabiki amk bu nasıl soru dağııtı aileyi

dizide kötü karakter diye birşey yok bölüme göre nefret ettiğimiz olabilir ama hiçbiri kötü değil hele mikealsonlar laf söyletmem

Tabikide Marcel gerard mikael i newOrleans'a cagırıp onun ile anlaşma yaparak rebekah ve klaus'u arkasından vuran birisinden daha kötü kim olabilir bu söyledigim mevzuyu cogu kişi kaçırmıstır cok ufakcık bir sahnede mikael ile anlaşma yapıyor dikkanitinizi cektiyse barda.

mikael. çünkü bütün çocuklarına fiziksel ve psikolojik işkenceler yaptı. iğrenç bir insan.

net genevieve.

konuya abone kullanıcılar 15

Yukarı Çık