"herkes yalnızdır. yalnız doğarsın. yalnız ölürsün." -six feet under

The Originals tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Originals > Hope ile ilgili TO nun yan dizisi

yeni konu aç Hope ile ilgili TO nun yan dizisi

Dizinin adı Legacies Hope mikaelson anlatılıyor Dizinin başlangıç zamanını bilen var mı

2018 Sonbaharda başlaması bekleniyor

teşekkürler umarım the originalsın yerini tutar

@EPLOİWNE, Sanmıyorum oyuncuların acıklanan kısmı pek hosuma gitmedi acıkcası tonun nasıl final yapacagıda muamma

to yu bitirdikten sonra kesinlikle boşlukta kalıcağım gibi geliyor

ya abi spinn-off'un spin-off'u mu olur aq

Bence TO final yapmasın en az 1-2 sezon daha uzatılabilir bence illa ki bu son sezon diye tutturacaklarsa da Hope ile ilgili ayrı dizi yapmasınlar bence. Hope'un hayatını TO üzerinden işleseler daha iyi olur.

Nedenini tam bilmiyorum ama Hope'a pek ısınamadım. İzlemem heralde belki sadece Klaus olursa onun için

Hope'un izleyiciyi kendine bağlayabildiğini düşünmüyorum, karakter cidden itici şu anlık. TO aslında bu kadar uzamayacaktı, baya tutuldu diye sezon yaptılar. Zaten Hollow'dan daha büyük bir düşmanı da oluşturamazlar artık. Son sezon ve bitmesi gerek.

TO'dan sonra Hope'la alakalı bir şeyler yapılacağı çok belliydi, ve bence iyi oldu. Hope'un güçleri ve karakteri benim hoşuma gidiyor çünkü Klaus'un kızı... Ayrıca TO'dan karakterler elbet Hope'la alakalı dizide de görünecektir, bence iyi bir fikir.

legacies in o kadar çok beğenileceğini düşünmüyorum. tvd ile to çok farklıydı. to biraz o yüzden boşlukta kalmıştı o yüzden herhalde yine bi gençlik dizisi yapmak istediler. ama tvd nin veya to nun yerini tutabileceğini düşünmüyorum. en fazla 2 sezon filan sürer

a

konuya abone kullanıcılar 13

Yukarı Çık