"yalanlar, birilerinin gerçeklerle kirlettiği güzel hikâyelerdir." -how i met your mother

The Originals tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Originals > Hope ile ilgili TO nun yan dizisi

yeni konu aç Hope ile ilgili TO nun yan dizisi

Dizinin adı Legacies Hope mikaelson anlatılıyor Dizinin başlangıç zamanını bilen var mı

Bence sezon biraz daha uzatılabilirdi Hope üstünden devam edilecekse zaten içinde Mikealson ailesi garanti yer alacak o zaman da değişen pek bir şey olmaz yine de izliycez mecbur

Diziyi kimse son sezonda Hope var diye izlemiyor zaten sarmıyor da sırf başından beri izlediğimiz köken vampirleri izlemek için değer

Legacies'de Delena'nın çocuğu da oynayacak IMDB'nin sitesinde yazıyordu. Jenna Gİlbert-Salvatore. Bu arada bu çocuğum Wiki Fandom'una girdiğimizde 2 kardeşi daha olduğunu görüyoruz yani Delena'mızın 3 tane çocuğu olmuş bilginize

iyi bir sezon olacakmış gibi durmuyor ama tvd ve to ya bağlılığım izlettirecektir hope muhteşem bir karakter olarak tasarlanmış 3lü güç falan ama hallow dan sonra yukarıdakilerinde dediği gibi bir şey çıkamaz çıkarsa bile bu tvd 5.sezon ölüleri diriltme üzerine olur da cehhennemden dönmeden başka nasıl dirilme olacağını hiç anlamış değilim to nun sonuda kötü biter bence alıştığımız gibi sezon 4 ün sonu gibi olur ama daha kavgalı kargaşalı legasies adı efsaneler bence eskileri ve klaustan başlayarak bir kaç hikaye oluştururlar şu 6 yıllık ve 7 yıllık ara varya sezonlar arası 2.sezonda kim bilir bir şeyler bullurlar

fazla uzun yazmışım :)

25 ekimde başlayacak 2 ay önceki yorumuma göre istemediğimi söylemişim uwjsdasda ama bu konunun hayatımdan çıkmasını istemediğimden Legacies'i de izlerim. Klaus kadroda zaten ama çok fazla görüneceğini sanmıyorum. Fragmanını izledimde olayı böyle ergenlerin güçlerini kullanması ve sorunlar yaşamasına bağlamışlar birde işte klasik aşk olayları hikayede bad boy var bide hope'un gönlü onda. Ben kesin izlicem çünkü mikealsonları hayatımdan çıkaramam ama şunu da söylemek isterim ki bu dizi başladığı zaman 'ergen dizisi' 'ayy bu ne' 'TVD ve TO dan sonra bunu mu izlicez' diyenler olacaktır. Şahsen benimde iki efsane diziden sonra başrollerin yaşlarının düşmesi pek hoşuma gitmedi ama yapacak bir şey yok. Fragmanını izleyebilirsiniz. En baştaki kısım çok hoşuma gitti.

legacies in güzel olabileceğini söylemiştim yorumları okumadan önce ama okudukça içime bi şeyler düştü güzel olur umarım bitsin istemiyorum bebekliğimden beri onlarlaymışım gibi (ve öyle de sayılabilir zaten ilk tvd izlediğimde ablamla birlikteydim ve 8 yaşındaydım yeni bölüm beklemekle geçti ömrüm gkjbfj)

konuya abone kullanıcılar 13

Yukarı Çık