"birini seviyorsan onu asla incitmemelisin. asla." -american horror story

The Originals tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Originals > Klaus mu yoksa Elijah mı

yeni konu aç Klaus mu yoksa Elijah mı

Ben ikisine de bayılıyorum. Klaus çok yakışıklı hele aksağanı çok hoşuma gidiyor. TVD de Stefan a hep deşici diyordu rippah deyişine bayılıyorum. Ama ben kesinlikle Elijahtan yanayım asilliğine hayranım.Takım elbise giymesi çok hoşuma gidiyor.

Klaus

Klaus hem aksanına hayranım hem de tvd de Caroline ile ilişkisini seviyordum Klaus ona içini açıyordu The originals da Cami ye içini açmıştı o yanını seviyorum bazen o kadar masum oluyor :)

tvd de ilk defa köken aile geldiğinde elijah ı cok cok begenmiştim ama to yu ve tvd de olan olayları izledşkçe klaus u kendime daha yakın buldum. hem o aksanı yokmu ... oyuzden KLAUS

Klaus ayrı Elijah ayrı bence bu konu tartışılmaz

Elijah'a aşığım

İkisini de seviyorum ama benim için Klaus hep daha önde olacak. <3

karizmatik ve asil olarak elijah
serseri kurnaz ve çekici olarak klaus

Elijah

TABIKIDE JOSEPH MORGAN HASTAYIM ADAMA BE. YANI KLAUS. AMA ELIJAH TAM VAMPİR OLDUGU İÇİN ASİL DURUYOR. AMA KLAUS DAHA GÜÇLÜ. MELEZ OLDUĞU İÇİN.

Klaus tabiki hiç düşünmeden.Klaus tvdde de favorimdi.Repliklerini tekrar tekrar dinlediğim oluyordu.Adamın aksanı çok çekici.Hareketleri tavırları da çok karizmatik geliyor bana.Caroline için yaptıkları falan her haliyle etileyici.Bir de gülüşü arkadaşlar :)

Yukarı Çık