"birini sevdiğinde kim ne derse desin savaşmaya değer." -pretty little liars

The Shannara Chronicles tartışma forumu

yeni konu aç OYUNCULUK KALİTESİ

seneryo güzel akıcılık da var tek eksik oyunculuk . Manu Bennett i eklemişler diziye şoyle bir örnek vereyim genç tecrübesiz 2 lig takımı 1 lige yukselir 1-2 tane tecrübeli kaliteli oyuncu alırlar kulüp hemen o seşiklde başarı bebklerler ya bende ona benzettim Manu Bennett diziye baya bir kalite katmış zamanla karakterler kendilerini dahada geliştirirlerse çok çok iyi olur diye düşünüyorum

Hugo Weaving dizi adamı değil ki teklif gelse bile kabul edeceğini sanmam iyi filmlerde parayı kırdıkdan sonra dizileri bıraktı diye biliyorum

Ben prensesi beğendim güzelliğinden oyunculuğuna pek dikkat etmedim orası ayrı :D Elf kralı içinse bence arka planda kaldığı için beğenilmeme durumu var kitaplarını almak lazım :D

Manu Bennet toy kalırmış asldşkfjsşdlkfjsdlşkfjds

O değilde bunlar nasıl Elf ya ;) Yüzüklerin efendisi ve Hobbit üçlemelerinde bildiğimiz Elflere benzemiyorlar. Gerçi diğerleride benzemiyor ama bari kralları bi tık daha genç olup, göbeksiz, uzun boylu biri olsaydı...

gimliye dandik oyuncu dedi :'(

oğlum şu sarışın çocuğa tek ben mi uyuz oldum ? çok boktan oyunculuğu var şuan en favori karakterim korsan kız oldu korsan kızda ki cesaret bile favorim olmasına yetiyo.

gotcha boş yapma araştırıp konuş manu bennet ile john rhys i kıyaslıyosun biraz fan boyluğu bırakıp objektif olmalısın

prenses ve kral dışında oyunculuk iyiydi bence ama gerçekten krala daha baskın bir görünüm seçmeliydiler bence ya oyuncu değişikliği olmalı ya da john davies e bayâ iyi bir dış görünüm değişikliği yapmalılar

dizi iyice sardı kısa sürede ilk sezon olmasına ramen baya kaliteli özen gosteriliyor 3-5 karakter ve konu dahada genişlerse cok iyi yerlere geleck gibime geldi özellkle korsan kız cok hosuma gitti

bas roldelki cocuk bencede biraz silik geldi ama dizi baya iyi ilerlediginden göze çarpmıyor

konuya abone kullanıcılar 14

Yukarı Çık