"savaş, kız büyütmekten daha kolay." -game of thrones

The Vampire Diaries tartışma forumu

yeni konu aç başlamalı mıyım

şu sıralar vampirlerle ilgili araştırma yapıyorum sizce araştırmalarıma uyar mı bana bilgi verir mi
yoksa sıradan bir aşk dizisi mi (hahhaha)

Açıkçası başlamalısın diyemem zaman öldürmek istiyorsan, tabii başla.

daha başlamadın mı kesin başla

bn yaklasık 1-2 sene öbnce i,zlemeyte başladuım ama yani, baytılıyoprdum 13 yaşında fqalan. sonra bu dizidenb sonbra işpte vampirleri araştırmayta başladım ve vampir dünyasını araştırdım gerçekten çoık ilginç ve inanılmaz gerçekler yani zaten bir çok kültyürde varlar ve mısırlılart biliyordu zaten. ben her gün okuldan gelip baklıuyoprdum gerçekten her yerte bgaktım birt sürü kitap okdum d&r dan alıyprum istersden sana da atarım bakabiloirswin bvir çok yazılı yazılmış jjkitap vb şeuy var vampi,r adına mesela twilighjt. yaniş zat3en bin binlerce yıldrız olan birşeyde biraz gerçöeklik aramalıyız zaten allaha inanıtyoruz ama y6ani allahgı bizzaty görmemize gerek de yokj kiştyapolar nvar kitapplar bize yolu göztertecektir hyer zaman böyle derim benm vampirlere inanmöalıyız öçünkü açık fikirli olmak her zaman iyidir. en azından birkaç şey okuyun derim bella da f,lmnde araştıermıştı sonra aşık 9oldular yani jkim bilir neyse ben okuycam istersen linkı atarımö mu7tlaka oku.....................

konuya abone kullanıcılar 10

Yukarı Çık