"sorsan ikimizde maviydik ama birimiz deniz, birimiz gökyüzü. anlatabildim mi?" -dexter

The Vampire Diaries tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Vampire Diaries > Damon ? Klaus ? Enzo ?

yeni konu aç Damon ? Klaus ? Enzo ?

Şuan dizideki en yakışıklılar bence damon klaus ve enzo sevgiliniz olsaydı hangisini seçerdiniz :3

-Klaus
-Damon
-Enzo
Sıralamam böyle olurdu ama Enzo da bi havalı bi güzel yani lksdfnlksdf

enzo kim be daha gelmedim oraya galiba :(

kız olsaydım klausu seçerdim asdfghfg

klaus
enzo
demon

Güç olarak Klaus tabi ki de. Şimdi Enzo ve Damon arasında kararsızım. Her ne kadar Damon has adamım olsa da.. Enzo ayrı bir sayfa konusu.

Ben aralarından kesin Klaus u seçerdim adam asıl kolay kolay ölmez güçlü ona karşı planlar yaptıklarında hep anlıyor falan Caroline maldı bence Klaus kaybedilir mi ya bide çok değer veriyo sevdiğine gerçekte böyle insan bulsam... :)

Heyy bi dk ya carolıne'me hakareti kabul etmıyorum.kadın cok seksi,kıskanıyorsun (bu muhabbetı daha önce yapmıştık sanırım) sadjfasjasf
Bırde klaus-carolıne arasında baska degişkenler vardi dizide.hak etmedı carolıne'ı.suç klaus'un.Ve Evet klaus gercekten de sevdıklerıne deger verıyor,o kadar deger verıyor kı sevdıklerıne kazığı saplayıp tabuta tıkmakta buna dahil.Genelde sevgisi böyle sonlanıyor niklaus'un.Sonra da duygusallaşıp ağlıyor biılıyorsunuz bu tür sahnelerın sonunda.Kızlar da buna bayılıyor.İlginç.

Klausa hakareti kesinlikle kabul etmiyorum.Bi kere klaus çok duygusal biri ama bunu belli etmemeye çalışıyor.Güçlü görünmek için mecburen kalbi yokmuş gibi davranmaya çalışıyor.Zaten klaus soğukkanlı olduğu içinde bunu kolaylıkla sağlıyor.Evet bazen aşırıya kaçıyor ama sonradan da onu düzeltmeye çalışıyor.

Ailesini sevdiği nerden belli :P

[email protected]şeye Çalışıyor...Çalışıyor...Çalışıyor... Gerçekten çok çalışkan biriymiş arkadaş ashfbasjaasd Ayrıca paylaşımımda hakaret unsuru yok,bi' üste çık tekrar oku ıstersen.Dizide herkesin gördüğünü yazdım ben.

konuya abone kullanıcılar 19

Yukarı Çık