"ilgilenilmesi gerekenler; sadece hastalar değildir." -house m.d.

The Vampire Diaries tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Vampire Diaries > Damon ? Klaus ? Enzo ?

yeni konu aç Damon ? Klaus ? Enzo ?

Şuan dizideki en yakışıklılar bence damon klaus ve enzo sevgiliniz olsaydı hangisini seçerdiniz :3

@DeİRem İroni yaptım Klaus'la ilgili söylediklerımde.Tabi ki ailesini sevdiği falan yok.Narsist,çıkarcı,sadece kendi isteğinin bi değeri olduğunu düşünen,ailesinin ve arkadaslarını önemsemeyen,onları acımadan öldüren biri.Dizide bunun geçmişinde babasının ona kötü davranmasından dolayı bu hale geldıği vurgulandı bi bölümde.Ancak yine de bu davranısının haklı tarafı olamaz.İnsan kendini degiştirebilir zamanla.Bak elijah'a mesela.Yani sonuc olarak Klaus'un ciddi bi psikoterapiye ihtiyacı var iyileşmesi için asjdknakssad Dizide böyle birşey olamayacağı icin tartısmaya gerek yok.Klaus böyle geldi,dizinin bitimine kadar da böyle devam eder.

Klaus
Klaus
Klaus :D
Sırf aksanı için bile Klaus :)

illa ki bu üç kişi içinden seçeceksem :D tabikisi enzo...

elijah da var la D:QW:DQwf ama damon ve enzo arkadaşlığı best :d

klaus tabisi

duygusallıkta damon birinci abi adam içine gömüyo klaus yine bölüm sonlrında ağlıyo

klaus tabi ki ilk önce ama damon ve enzoda kararsız kaldım damon tabi ki vazgeçilmezim ama enzoda çok hoş be kai var unutmayalım onuda sgfdahfd

@nida kaya Jeremy va matt dışında hepsini saydın.Çok kararsız kaldın,iyisi mi biz sana hepsini verelim saydıgın ısımlerın.Maksat senin gönlün hoş olsun ahsfkaskkas

kesinlikle klaus :) ama enzoyla damonda tartışılır fdjdf

klaus u seçerdim tabii ki

konuya abone kullanıcılar 19

Yukarı Çık