"neden aynı duyguları hissettiğim insanlarla farklı şehirlerdeyim ki?" -how i met your mother

The Vampire Diaries tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Vampire Diaries > en güzel ve en kötü sezon

yeni konu aç en güzel ve en kötü sezon

sizce en güzel ve en kötü sezon hangisi

Stelena olan sezonlar en güzeli

1-2-3-4. sezona kadar güzeldi hatta 5.de söyleyebilirim ne zaman katherine elena gitti yeni kişiler girdi sıkılmaya başladım ama yinede tvd'nin bendeki yeri ayrı olduğu için hiçbir bölümünü kaçırmadan bu zamana kadar izledim

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Stelena Olduğu zaman en iyisiydi klaus ejjah ,rebekah aksiyon vardı kardeşim ama şimdiki sezonda iyi NİNA DOBREV DÖNÜYOR

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

ne zamanki dizi elenanın hayatını kurtarma amaçlı bi maratona döndü o zaman kötüleşti. kökenlerin olduğu sezon güzeldi, en vasat diyebileceğim sezon yedi veya sekiz. enzo bonnie çifti hariç hiçbişeyi sevmedim. özellikle benim için dizi elena vampire dönüştükten sonra şu moda girdi; merhaba! ben dünyadaki en piskopat kötü adamım, sezon finalinde salvatore brothers beni öldürecek.

en iyisi 1-2-3. sezonlardı ama en kötüsü 7.sezondu 8.de şu son zamanlarda baya iyi

4. sezona kadar dizi gayet iyi gidiyordu, ne zaman ki köken aile ayrıldı dizi o zaman ... sarmaya başladı. 5. sezon, Silaslı sezon, en sıkıcı sezonlardandı galiba ama en azından hala Katherine vardı. Gerçi o bile diziyi kurtarmadı. 6. sezon diziye geri dönmek isteyeceğim kadar iyiydi, bu sezonda da diziyi tek kurtaran karakter Kai'ydi. Bonnie-Damon arkadaşlık ilişkisi falan da fena sayılmazdı. 6. sezonun sonunda diziyi bir kez daha bıraktım. 7. sezon ve 8. sezonda hiç iş yok. Diziye tekrar döndüysem sebebi yine Kai. Nihayet bitirecekler, bir sezon daha olsaydı artık kimi bininci kez öldürüp kimi on bininci kez diriltirlerdi bilmiyorum.

Bana kalırsa en iyi sezonlar kökenlerin oldugu sezonlardı ama 5.sezon ortalarından sona kadar cok hosuma giden bir konuya sahip .) Kai geldikten sonraki bölümlerde ilgimi arttırdı 7.sezon tamami ile benim için zaman kaybı oldugunu dusunuyorum 8.sezon final sezonu oldugundan dolayı cok cok cok iyi olacagını dusunmustum ama ellerinde konu kalmamıs heraldeki katherine i cehenemin kralı yapacak kadar batırdılar diziyi biran önce bitsin yeterli.

Benim için açık ara farkla 6. sezon en önde gelir. Kai, Liv, Luke, Jo ve bizimkiler çok iyiydi. Onların yanında ilk 4 sezonun da havası başkaydı, kökenler vs. 7. sezon da iyiydi ama diğerlerine göre daha kötüydü

en güzel sezonlar Stelana nın, kökenlerin olduğu sezonlar(1 2 3) , en kötü sezon 7 ve 8. sezonlar. TVD nin yeri bende çok çok ayrı ilk yabancı dizim olduğu için bırakamıyorum ama bitmesi çok yerinde bi olay

Lafı fazla uzatmadan, en iyi sezonun tartışmasız 4, en kötüsünün ise 7.sezon olduğuna kalıbımı basarım.

konuya abone kullanıcılar 16

Yukarı Çık