"gerçeklik, sırf sen ona inanmayı bıraktığın için ortadan kalkmaz." -hannibal

The Vampire Diaries tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Vampire Diaries > İzlemeye devam mı etmeliyim? [7. SEZONDA OLANLAR KONUYA}

yeni konu aç İzlemeye devam mı etmeliyim? [7. SEZONDA OLANLAR KONUYA}

5x17 bölümdeyim, her defasında olay boka sarıp duruyor. Yani bilmiyorum izleyenler bilir devam etmeli miyim?

sana kalmış bir şey ben devam ediyorum 7. sezondayım yeni konu yeni olaylar yani ama sıkıldıysan bırakabilirsin

kesinlikle devam etmelisin 6.sezon çok güzel oluyo

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

kesinlikle bırakmalısın en güzel sezonlar baştakilerdi şimdi iyice boka sardı sürekli ölüp ölüp diriliyolar zaman kaybı bence ama yinede sen bilirsin

ben başlarda çok seviyordum ama şimdileri çok sıkıcı olmaya başladı bence devam etme yinede sen bilirsin illaki yabancı dizi dövüşlü kurt adam fln istiyorsan teen wolf u izleyebilirsin o da çok güzel

Devam et 6.sezon çok duygusal ama 7.sezon şuan çok güzel bence dayanmalısın sonra sana güzel gelir bana da öyle olmuştu çünkü.Ama seni sarar mı sonradan bilemem

5'e kadar gelmişsin kötü olduğunu düşünenler olsa bile sonunu merak etmez misin??

kesinkle izle 6. sezon bir süper dostum

Şuanki bölümler efsane (bence en iyi sezon olucak) 6'da iyinin üstünde tek kötü sezon 5 fakat sabret izle geç 5'i sonrası harika .Düşün cumayı ne heyecanla bekliyorum kesinlikle izle.

7.sezon süper Bence devam et

5 ve 6. sezonlarda sıkılmıştım ben, bırakacaktım hatta;, ama 7. sezon çok iyi gidiyor. Elena'nın ayrılması diziye heyecan kattı.

konuya abone kullanıcılar 15

Yukarı Çık