"insanların ‘ama’ kelimesinden önce söylediklerinin hiçbir önemi yoktur." -game of thrones

The Vampire Diaries tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Vampire Diaries > Neden Sürekli Koşmuyorlar

yeni konu aç Neden Sürekli Koşmuyorlar

vampirler neden heryere araba ile gidiyorlar kendileri arabadan hızlı koşuyorlar nedeeeen biri söylesin lütfen yoruluyorlarmı saçma adamlar ölümsüz

@nathanyoung'a katılıyorum sence araba sürerken çekim yapmak mı daha pahalıya patlar yoksa süper hızda koşan insanlarmı

biri görüp vampir olduklarını öğrenirler diye

Ya haykırdım ya :DDDD şimdi vampirler kavga ederken yorulmuyorlar mı sonunda bitkin düşüyorlar yani onlarda yoruluyorlar ölümsüz diye yorulmucak değil neyse şimdi bunlar her yere hızlı koşarak gitseler millet bunların varlığından haberdar olur dizinin amacı da bu değil zaten o yüzden fark edilmemek için arabayla normal bir insanmış gibi gidip geliyorlar zaten acil bir durum olunca vampir hızlarıyla gidiyorlar

elisha kavga ettiklerinde bitkin düşmelerinin sebebi düşman ağzına sıçtığı için 2.dediğin doğru

ehliyeti boşa mı aldılar asdfgh

Harbi bende düşünmüştüm bunu arabadan daha hızlılar sonuçta

Damon ilk sezonlarda açlıklarını giderdikleri takdirde her konuda normal olduklarını söylemişti yani yoruluyor olabilirler. Veya çok fazla koştuklarında daha fazla yemek zorunda kalıyor olabilirler.

bi tek ben düşünüyorum sanıyodum amk

hep koşsalarda çok malca olurdu bence böyle daha ekşınlı sdafdf

kanla beslendikleri için illaki enerjileri bitiyor.

konuya abone kullanıcılar 19

Yukarı Çık