"+sevgili tanrım, bütün bunların parasını biz ödedik, hiçbir şey için teşekkürler!" -homer simpson

The Vampire Diaries tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Vampire Diaries > NINA DOBREV (Spoiler Uyarısı)

yeni konu aç NINA DOBREV (Spoiler Uyarısı)

Beyler bayanlar şimdi Elena uykuda falan da, Nina kesin hiçbir şekilde dönmeyecek mi? Bari tabutta falan göreydik bi yüzünü.

bence arada bır dızıye ugrar sonra yıne gıder temellı dırılıp gelcegını dusunmuyorum :)))

Bence senarıst ozellıkle damon için temelli getirebılme ıhtımalı yüksek.Damon yapayalnız kaldı dizide.carolıne stefanla,enzo lıly'e aşık,lıly'nın ıkı kızı bırbılerıne,bonnıe yalnız.Matt ve damon da yalnız.bonnıe-damon olmaz ama bence yakında bonnıeyle damon duygusal bı sahnede öpüşecekler o sınyalı alıyorum ahchjksnaj
Ancak sevgılı olmazlar Bonnıe-damon kımyaları tutmuyor.katiyen olmaz.damon yanlıs hatırlamıyorsam valeriyle hıc karsılasmadı belkı valerıye aşık olabılır tas gıbı hatun sonuçta :)) Eger valerıede olmazsa napsın bu damon?nerelere gıtsın?senarıst bunun farkında,güzel bi hamle yapacaktır.ben şahsen özledım elenayi.gelırse sevıınırım:) Gelmezse damon saplasın akmeşe kazığını kendıne veya kendı kalbını cıkarsın öte tarafta artık elenayla buluşurlar ashcbkjas

konuya abone kullanıcılar 8

Yukarı Çık