"biri nasılsın diye sorduğunda gerçek bir cevap beklemiyor." -the vampire diaries

The Vampire Diaries tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Vampire Diaries > TVD-TO Yan dizisi cıkma ihtimali varmış...

yeni konu aç TVD-TO Yan dizisi cıkma ihtimali varmış...

Bu konu hakkında ne dusunuyorunuz arkadaslar? Julie bu konu hakkında bir demeç vermiş..
CW Bu konu hakkında yeşil ısık dahi yakmış :)

The Originals dizisininde daha 1-2 sezon daha sürdurmeyi dusunuyormuş kendileri :)

Sizin dusunceleriniz nedir bu konular hakkında ?

çıksın be :D TO ya hayranım zaten. Joseph hayranıyım :D

güzel olur izlenir

harika olur tvd oyuncularının to gitme olasılığı da yüksek

TO güzel ya devam etsin bu arada burcian keşke gitseler harika olur

güzel olur devam etsin bekliyorum yeni sezonu :)

Severiz , umarım olur öyle bir şey.

TVD'lerin TO'Ya gitmesi bence yapılmamalı ya. Onu geçtim yeni yan dizide ne yapcaklar? Bu seferde The Hybrids falan mı? Ya da ne bileyim The Hybrids Diaries falan mı? Yapmasınlar tadında bıraksınlar yahu

Neyin tadı kardeşim bu yeni dizi yeni tad konular degişiyor sonuçta zaten konuların devam edeceği belli degil sadece kadroyu bozmayı dusunmuyormuş yazar.

Kadroyu bozmayacaksa, The Originals devam ediyor hali hazırda orada görme ihtimalimiz söz konusu iken, hepsini çeksin oraya :D yeni bir yan dizi ile olayı daha da komplike hale getirmenin esprisi yok ki. Zaten büyük olan küme, teknik olarak kurgu itibariyle The Originals. İçinde enzimleyip dursunlar. :d

Care TO'ya geçsin Klaroline olsun sonra yan dizi falan yapıcaklarsa yapabilirler sorun değil benim için onu da izleriz artık

konuya abone kullanıcılar 10

Yukarı Çık