"birini tanıdığını sanıyorken sonra bir bakıyorsun aslında hiç tanımıyormuşsun." -dexter

The Vampire Diaries tartışma forumu

Tüm Forumlar > The Vampire Diaries > yeni başladım önce The Originals yoksa TVD mi izlemeliyim?

yeni konu aç yeni başladım önce The Originals yoksa TVD mi izlemeliyim?

cevap verirseniniz sevinirim :9

Önce TVD

peki kaçıncı sezonda the originas izleyim?

ilk tvd yi izle bitir sonra the originalsa geçersin bende öyle yapıcam

tdv yi izle ileriki bölümlerde klaus gelicek zaten, sonra new orleans'a gidicek ordan itibaren the originals'a geçebilirsin tamamını izlemene gerek yok

teşekkürler

Merhaba, ben ilk olarak TDV'yi bitirip The Orginals'ı izlemeni öneririm. Zaten Klaus 2. sezonun sonlarında gelip 2 buçuk sezon kadar kalıyor. E haliyle o zaman TVD'de 4. sezonda falan oluyorsun. En heyecanlı kısımları da 4. sezondan sonra başlıyor zaten. Ben de TVD'yi bitirip The Orginals'a geçeceğim. Yine de sen bilirsin ^-^

Ben ilk the orginals izledim. Sonra tvd ye başladım. Daha 2. sezonundayım tvd de. Ama ilk TO izlediğim için bazı şeyleri daha rahat anlayabiliyorum. Ama pek bişey fark etmiyo. :D

Ben TVD yi bitirdim çoktan TO a sonra başladım bence öyle yapman daha mantıklı olur ama benim bir sürü arkadaşım var TVD yi izlemeyip TO ya başlayan gayet iyi anlaşılıyor öyle olsada ama bence ilk olarak TVD yi bitirmen daha iyi olur daha uzun sürede bitirirsin ama daha rahat anlarsın. BENCE.

bakın tvd yi izleyin bayağı bi ilerleyin sonra sonra the originals deki klaus falan new orelans a gidince ikini aynı anda izlemeye başlayın diziler zaten spin off

tamam peki tam olarak çaıncı sezon izleyeceğim 3 mü 4 mü?

Yukarı Çık