"eğitim, okulda öğrendiklerinizi unuttuktan sonra aklınızda kalanlardır." -albert einstein

Vikings tartışma forumu

Tüm Forumlar > Vikings > RAGNAR GERİ DÖNÜYOR !

yeni konu aç RAGNAR GERİ DÖNÜYOR !

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

O öllmedi Kalbimizde Yaşıyor.

Ama ;

Cesedı Gözükmedi ama odin falan gerççekkmiş belkı bana kızacaksınız ama ben gerı doner dıyorum umarım tahmınım dogru cıkar 6.sezonda onaylanmıs Ragnar Is Comıng

sımdı bana comar dıyenler olcak zaten gercek olaya gore gıtmyorlar tamamen kurgusal ragnarın gerı donmesı olabılır tanrıların flokıyı ıyılestırdı amk kısaca sıkerım beynım yandı sam nasıl kac kere dırıldıyze buda dırılır gdhfkjlk ok neyse bb

ama unutmayın bu yazımı :)

ÇOMAR

ÇOMAR, Ragnar Ölmedi ki

aynen ölmedı gdfkjghdfkjgh amk

Floki'yi iyileştirdi mi? Floki delinin teki aq İzlanda'yı buldu kutsal toprak sandı triplere girdi.

Cringefest

lan mal anandır çomar dönmesine gerek yok diyo nerenle izliyon gavat diiziyi bjorn yeter diyyo anasını siktimin çocu

ÇOMAR

Arkadaşlar ne yazık ki yapımcılarla parada anlaşamadık. İddaalar tutarsızdır.

gençler şimdi bu Ragnar denilen sevdiğimiz abimiz, bi ara ortadan kayboldu. Hatta o aralar keşe bağladı uyuşturucu muyuşturucu moko koko ne varsa gömdü. Vücudunu alıştırdıysa o yılanların ısırığı bana mısın demez; çıkar gider çukurdan. Amma ve lakin tarihte böyle bi olay yok ne yazık ki.. Yine desenaristlerden ümit kesilmez, Kimse de beni Ragnarın öldüğüne inandıramaz.

ÇOMAR

konuya abone kullanıcılar 14

Yukarı Çık