"hayatımın çoğunu hissettiklerimi hissetmemeye çalışarak geçirdim." -pretty little liars

Vikings tartışma forumu

Tüm Forumlar > Vikings > RAGNAR GERİ DÖNÜYOR !

yeni konu aç RAGNAR GERİ DÖNÜYOR !

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

O öllmedi Kalbimizde Yaşıyor.

Ama ;

Cesedı Gözükmedi ama odin falan gerççekkmiş belkı bana kızacaksınız ama ben gerı doner dıyorum umarım tahmınım dogru cıkar 6.sezonda onaylanmıs Ragnar Is Comıng

sımdı bana comar dıyenler olcak zaten gercek olaya gore gıtmyorlar tamamen kurgusal ragnarın gerı donmesı olabılır tanrıların flokıyı ıyılestırdı amk kısaca sıkerım beynım yandı sam nasıl kac kere dırıldıyze buda dırılır gdhfkjlk ok neyse bb

ama unutmayın bu yazımı :)

ulan esrar panzehir mi aşı mı amk ne demek ragnara yılan ısırığı işlemez. o zaman ben de yılan adasına tatile gideyim. memlekette kim içiyo belli değil arkadaş.

Gençler az vikinglerin tarihini okuyun !
İlerleyen bölümlerde sahnede yerimi alacağım bu yazı burda dursun demedi demeyın

6. sezon yok 5. sezon final sezonu.

Senin ben şeklini sikeyim kardeşim bidaha konu açma.

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Ragnar ölmedi kalbimizde yaşıyor... Walhall ada... :) geri dönerse dizi zıçar... jhon Snow musun, kendine gel sen gerçeksin demezler mi? :))

ragnar dönsün diyip duruyoz ama bu türk dizisi değil :D gerçi prison break içinde öyle dedik adamlar yeni sezon çakdılar kaç yıl sonra belli mi olur diziyi bitirirler yeni bişey çıkarırlar belki :D ama kaç yıl sonra ????

konuya abone kullanıcılar 14

Yukarı Çık