"kızlar, erkeklerden daha çok kan görür." -game of thrones

Z Nation tartışma forumu

Tüm Forumlar > Z Nation > Z Nation farkı

yeni konu aç Z Nation farkı

Bu diziye başlamayı düşünüyorsanız şunları bir unutun.

-Dramatik ağlamaklı, psikolojik konuları bir kenara atın
-Saate 0,2 km ile giden zombileri unutun, bu dizide zombiler at gibi koşuyor
-Müzik keyfini her bölümün sonunda kaliteli parçalar ile yaşıyacaksınız
-Eğlence ile gerilimi aynı anda tadıcaksınız

İşte bu Z Nation farkıdır.

güzel anlatmışsın bende şunun ekleyeyim belki walking kadar pahalı bi yapım değil ama ondan daha eğlenceli hiç bir bölümü sıkıcı değil akıyor bölüm bitince neden erken bitti daha yokmu diyorsunuz

Güzel anlatmışsınız ancak TWD ile karşılaştırmayı yersiz buluyorum. Z Nation'ın farklı bir tarzı ve bu tarz oldukça güzel bence :)

Bu diziyi The Walking Dead'e değilde Zombieland'a benzeden sadece ben varım galiba :D

Kaan'a katılıyorum. Bu diziyi sevme sebeplerimden biri, bir sonra ki bölümü merak etmeyişimdir. 2-3 hafta veya ayda bir yeni bölüm gelse de farketmez. Arada bir izlenip keyif alınabilecek bir dizi

Kesinlikle zombi olayına farklı bir şekilde bakılmış. Bebek zombi efsane olur. :D

murpy nin yerinde olsam dünyayı kontrol altına alırdım

Şunları unutun demişsin sonrada madde olarak bunları vermişsin :

-Müzik keyfini her bölümün sonunda kaliteli parçalar ile yaşıyacaksınız
-Eğlence ile gerilimi aynı anda tadıcaksınız

konuyu açan arkadaş ya twd yi doğru düzgün izlememiş ya da türünü bilmiyordur. twd dram dizisidir. zombi salgınında insanların psikolojisini ele alır.

-bi zombi saldırısı olsa büyük ihtimal bütün yakınlarını kaybedersin ki bazıları gözlerinin önünde olur, psikolojinin altüst olmaması imkansız
-zombiler her filmde/dizide farklıdır ki 'at' gibi koşan zombiler olsaydı insanlık 3 günde yok olurdu
-kaliteli parça olayını bilmiyorum izlemedim twd nin de eksiği bu heralde ama sen yazana kadar farketmemiştim demek ki olmasa da olurmuş D:
-en başta dediğimin aynısı

neyse ben yine de z nation'u izleyeceğim güzel olabilir tabi ama twd yle bu kadar kıyasladığın için izlemeden de yazma gereksinimi duydum

arkadaşlar gördüğünüz hiçbir diziyi hiçbir şekilde twd ile karşılaştırmayın twd için zombi imajı bir arkaplan sadece

twd bir yana diğerleri bir yana. bunlara çakması demiyorum ama zombi salgınında gözümğn önunde bı arkadasım yenılse bunda eylencelı bırsey bulmam. bazı seyler gereksızce abartılmış. izleyin veya izlemeyın. ama diziyi izlerken özellikle twd izlerken kendinizden bişeyler katın. bu dizide onu bulamadım. her neyse. keyıflı seyırler.

konuya abone kullanıcılar 12

Yukarı Çık