"ancak IQ’nuz benden daha yüksekse ne düşündüğünüzle ilgilenirim." -fringe

American Horror Story tartışma forumu

Tüm Forumlar > American Horror Story > American Horror Story:Hotel

yeni konu aç American Horror Story:Hotel

Büyük merakla beklediğimiz American Horror Story konusu yeni sezondan Hotel'de geçecek miş Evan peters(İhtimal olmayacak) Sarah Paulson(İhtimal olmayacak)Jessica Lange(Kesinlikle Yeni Sezonda Yok)

Açıklanan Tek Şey konusu değil diziye yeni katılan sanatcı lady gaga oldu amerikada ve bir çok yerde büyük ses getirdi bu sene bambaşka bir American Horror Story bizi bekliyor 4.Sezon alıştıgımız karakterleri büyük kısmını görmemek üzüntü verici sizde yeni sezondan beklenti var mı ? acaba Lady gaga diziye neler katabilir ?

Sarah Paulson yan dizisinde oynayacağı için yok ama Evan Peters olacak diye duymuştum :(

Ryan Murphy, Jessica Lange'i ikna etmek için uğraşıyoruz demişti. Şuan kesinlik yok. Yakın zamanda haberler gelmeye başlar

İlk sezon hariç diğerlerini bitirmemiştim. Bu sezon umarım ilk sezon gibi olur.

sarah paulson ve jessica olmazsa büyük bi eksiklik olur bare biri olsun

Dizi harika ilk 3 sezondan sonra yokuş aşağı gidiyor coven yine tartışmaya açık bir sezondu şahsen sevdim freakshow duyuruldugunda herkes korku içeriği yüksek bir sezon bekledi fakat olmadı şimdide jessica lange'in yoklugu ile yeni bir sezon dizinin kaderiyle oynuyorlar.Lady gaga'nin diziye katıcagı tek şey fazladan kıyafet dolabı

Alıştığımız oyuncuların olmaması çok büyük eksiklik yaratacaktır. Gözlerimiz onları arayacaktır fakat kadroya katılan Lady Gaga'nın da çok iyi iş çıkartacağını düşünüyorum diziye yeni bir renk katacak. Sanatçı kişiliğine hayran oldugum kadar oyunculugunada hayran olacağımızı umuyorum.

Jessica Lange kesin olarak 5. sezonda olmayacağını açıklamış

http://22dakika.org/jessica-lange-resmi-olarak-american-horror-storynin-5-sezonunda-olmayacagini-acikladi/

Bence kesinlikle 5.sezonda Jessica Lange , Sarah Paulson , Evan Peters ve Taissa Farmiga olmalı onlar olmazsa olmaz dizinin tadı çıkmaz

evan peters olmazsa hiçbir anlamı kalmaz.çünkü her sezonda başrol farklı olsada beynim evan peters'ı başrol olarak görüyor.kocaman bir eksiklik olur.lady gaga olayıda tam bi saçmalık bence.

Lady Gaga Taissa , Jessica , Sarah' ın yerini tutamaz şahsen. 3 Kişi için Lady Gaga'yı tercih etmem.

konuya abone kullanıcılar 19

Yukarı Çık