"bu da bir rüyaysa, beni uyandırmaya çalışan herkesi öldürürüm." -game of thrones

American Horror Story tartışma forumu

Tüm Forumlar > American Horror Story > American Horror Story:Hotel

yeni konu aç American Horror Story:Hotel

Büyük merakla beklediğimiz American Horror Story konusu yeni sezondan Hotel'de geçecek miş Evan peters(İhtimal olmayacak) Sarah Paulson(İhtimal olmayacak)Jessica Lange(Kesinlikle Yeni Sezonda Yok)

Açıklanan Tek Şey konusu değil diziye yeni katılan sanatcı lady gaga oldu amerikada ve bir çok yerde büyük ses getirdi bu sene bambaşka bir American Horror Story bizi bekliyor 4.Sezon alıştıgımız karakterleri büyük kısmını görmemek üzüntü verici sizde yeni sezondan beklenti var mı ? acaba Lady gaga diziye neler katabilir ?

Sarah Paulson 5. sezon kadrosunda

http://22dakika.org/sarah-paulson-american-horror-story-hotelde-yer-alacak/

Evan Peters kesin olacak

konu olarak doğru tercih yapmışlar, ilk iki sezondan sonra acayip düşüşe geçtiler, özellikle freak show u bitiremedim, o derece kötüydü, ilk sezon havasında bir konuyla devam ediyorlar, çok orjinal olmasa da en azından diziyi toparlarlar bu şekilde

Jessica Lange nin oyunculuğuyla devleşmiş dizidir... NET!

Jessica Sarah ve Evanın oynamaması büyük eksiklik onlar her sezonda vardı alışılmadık bi sezon olucak

lady gaga ne alaka ki

Lady Gaga, Sarah ve Jessica'nın yerini tutamaz!

Sarah ve Evan ın sezonda kesin olacağı söyleniyor,IMBD'nin 5.sezon listesinde de yazıyor.Jessica kesin olarak yer almayacağını açıkladı.

Jessica Lange'ın olmamasının büyük bir eksik olduğunu düşünüyorum.

Sarah Paulson var

konuya abone kullanıcılar 19

Yukarı Çık