"neden aynı duyguları hissettiğim insanlarla farklı şehirlerdeyim ki?" -how i met your mother

American Horror Story tartışma forumu

Tüm Forumlar > American Horror Story > Hotel Sıkmaya mı Başladı ?

yeni konu aç Hotel Sıkmaya mı Başladı ?

Biraz uzun olacak ama,arka fonda ''Heyecanını kaybetmişsin'' şarkısı çalarken cümleme başlayayım,Jessica'nın gidişi Gaga'nın gelişiyle duygu karmaşası yaşadık resmen,diziyi herkes gibi sabırsızlıkla bekliyordum,Lady Gaga'yı seven biri olarak dizi için ekstra sabırsızlanıyordum.Bu sezonun en iyi sezon olacağı konusunda neredeyse herkes hemfikirdi fakat sanırım beklenileni veremedi,AHS bütün heyecanını kaybetti sanırım,heyecan veren bölümler genelde Lady Gaga'nın bölümleri oluyor onun dışında dizinin artı hiçbir yanı kalmadı,her bölüm birbirini tekrarlıyor sanki,artık neler olabileceğini kestirebiliyorum,sonradan heyecan vermeye başlar diye düşünmeye başladım fakat gelişen hiçbir şey olmadı.Bizi sıkan şey Hote'lin sıkıcı dekorasyonu mu yoksa dizinin sadece Hotel ve polis ofisinden ibaret oluşumu bilemedim,favorilerim Lady Gaga,Angela Bassett,Naomi Campbell ve Lily'de bu sezonu kurtaramadı gibi gözüküyor eminim Jessica şuan evinde oturup ''Ben olmadan sadece bunları mı yapabildiniz'' deyip kahkaha atıyordur,AHS her sene daha da kötüye gitmeye başlamadı mı sizce de ?

ben daha 1.sezonu izliyoırum ama bu sezon süper diğer sezonlar hakkında spoi vermeden nasıl olduğunu söylersen sevinirim

1. Sezon efsane bir sezondu zaten,oyuncular,dekor,konu her şeyi ile kaliteli bir sezondu ve sıkılmadan izledim,2. sezonda bir yükselişe geçildi aykırı işler yapıldı daha çok kan döküldü ve dizinin en korkunç sezonu diyebilirim gönül rahatlığıyla,korktuğum sahneler dışında gözümü kırpmadan izledim,3. sezon Coven favori sezonum bu sezonda kullanılan büyüler,kıyafetler,diller ister istemez seni bu sezona bağlıyor ve kadro bu sezonda baya zenginleşiyor,bu sezonu 3-4 kere baştan izledim yine izleyeceğim o derece güzel,4. sezon AHS'nin düşüşe geçiş sezonuydu benim için her ne kadar eski tarihlerin canlandırıldığı dizileri sevsem de bu sezon biraz sıkmaya başlamıştı ama Jessica tek başına o sıkıcılığı yok ediyordu ''Benim oynadığım dizi de sıkılmak olmaz'' gibi bir şey oluyor bu sezonu,4. sezon sadece Jessica sayesinde izlendi diyebilirim ve 5. sezon söylediğim gibi yıkılış dönemi her şeyi ile diğer sezonlara göre daha zayıf dizi eğer böyle devam ederse bir çok fanını kaybedeceğini düşünüyorum şuan sadece Lady Gaga için izliyorum.Umarım daha da sıkmadan Jessica'yı kadroya dahil ederler.

aslında kendi adıma söyleyeyim, beni sıkmadı da bu sezonda sanki aşırılığın yani abartının dibine dibine vurulduğunu görüyoruz. kan ayinleri vs. tamam, dizinin olayı bu anlıyorum da göz var nizan var. diğer sezonlarda her şey dozundayken bu sezonda ayyuka çıkardılar bunu. bu noktada rahatsız edici.

Değinmek isteyip fakat yazarken hatırlayamadığım bir şey de dediğin gibi aşırıya kaçılan ''kanlı'' sahneler, AHS'yi izlememin diğer sebebi de diğer dizilerin yapamadığı şeyleri yapmasaydı vampir dizileri artık nereye gözünü çevirsen var sanırım biraz da bu canımı sıktı AHS gibi bir dizinin ''vampir'' gibi klişe bir sezon işlemesi...

Ben önceki sezonları izlemedim, ondan bir karşılaştırmaya giremem. Ama bence yine de harika 4 bölüm geçti. Yani Gaga ve Matt Bomer zaten bu ikisi heyecan uyandırıcıydı benim için. Sevişme sahneleri falan aşırı derecede üst düzeye taşınmış bence. Ayrıca bu dizi vampire odaklı değil. Sadece Gaga başrol oyuncusu ve ona vampir rolü verilince konu biraz oraya yoğunlaşmış gibi ama seri katiller ve farklı tiplemeler de mevcut. Ben bütün sezonu izleyeceğim valla. sadece 3. ve 4. bölümde biraz sıkıldım o da konuşmaya dayalı olduğu içindi ama 5.bölümde baya heyecanlı şeyler olacak. Matt geri dönecek ve Chloe zaten vampir oldu. Yani hepsini izlemeden sıkıldım yorumu yapman bence mantıklı değil. Yine de zevk alacaksın.

Herkesin görüşü farklı olabilir,bana göre de senin bütün sezonu izlemeden bana ''Zevk alacaksın'' demen mantıksız geldi,bana güzel gelmeyen sana güzel gelebilir,bu olayı ''Mantıksız'' olarak adlandırman pek mantıklı bir durum değil açıkçası.Eminim ki bütün sezonları izleyip,bu sezona baktığında zaten ne kadar düşüş yaşandığını göreceksin,sex sahneleri üst düzeye taşınmış diyorsun diğer sezonda ki sahneleri görsen ağzın açık izlersin sanırım,bu sezona ''Harika'' diyorsan diğer sezonları izleyince ne diyeceksin çok merak ettim açıkçası,Gaga başrol ve dizi onun üzerinden ilerliyor yani sezon ''Vampir''lik üzerine kurulu,istersen bu dizide figüran biri vampir olsun ben yine de beğenmem çünkü AHS gibi bir diziye klişe konular yakışmıyor,bu sezonda sadece Jessica gelirse zevk alacağım çünkü diğer favorilerim Gaga,Lily,Naomi,Angela bile sezonu kurtaramamış.

bu sezon diğer sezonlara göre daha karanlık. ama benim favorilerimden biri ve beni sıkmadı

eğer her hafta yeni bölüm bekleyerek izleiğiniz ilk sezon hotelse sıkıcı geliyo diyebilirsiniz. ama emin olun tüm bölümler çıkmış ve siz arkaarkaya izliyo olsaydınız bu yorumları yapmazdınız. ama gaganın olması benide sıkmıyo değil

Bende sıkılmadım Lady Gaga sıkıcılığı alıp götürüyor çünkü sadece polisin sahnelerinde sıkılıyorum polisi başka bir oyuncu yapsalardı keşke Matt olabilirdi mesela

Ya su diziyi izlemeyip sirf bu sezonu izleyip Lady Gaga icin izleyenlerden sanirim igreniyorum.....abi sirf o var diye mukemmel mukemmel diyorsunuz da bir defolup gitseniz keske gercek ahs izleyicileri bu sezonun digerlerine gore ne kadar kotu oldugunu anlar

konuya abone kullanıcılar 12

Yukarı Çık