"sen tanrıyla konuşursan dindarsındır. tanrı seninle konuşursa deli." -house m.d.

American Horror Story tartışma forumu

Tüm Forumlar > American Horror Story > Hotel Sıkmaya mı Başladı ?

yeni konu aç Hotel Sıkmaya mı Başladı ?

Biraz uzun olacak ama,arka fonda ''Heyecanını kaybetmişsin'' şarkısı çalarken cümleme başlayayım,Jessica'nın gidişi Gaga'nın gelişiyle duygu karmaşası yaşadık resmen,diziyi herkes gibi sabırsızlıkla bekliyordum,Lady Gaga'yı seven biri olarak dizi için ekstra sabırsızlanıyordum.Bu sezonun en iyi sezon olacağı konusunda neredeyse herkes hemfikirdi fakat sanırım beklenileni veremedi,AHS bütün heyecanını kaybetti sanırım,heyecan veren bölümler genelde Lady Gaga'nın bölümleri oluyor onun dışında dizinin artı hiçbir yanı kalmadı,her bölüm birbirini tekrarlıyor sanki,artık neler olabileceğini kestirebiliyorum,sonradan heyecan vermeye başlar diye düşünmeye başladım fakat gelişen hiçbir şey olmadı.Bizi sıkan şey Hote'lin sıkıcı dekorasyonu mu yoksa dizinin sadece Hotel ve polis ofisinden ibaret oluşumu bilemedim,favorilerim Lady Gaga,Angela Bassett,Naomi Campbell ve Lily'de bu sezonu kurtaramadı gibi gözüküyor eminim Jessica şuan evinde oturup ''Ben olmadan sadece bunları mı yapabildiniz'' deyip kahkaha atıyordur,AHS her sene daha da kötüye gitmeye başlamadı mı sizce de ?

Bence güzel gidiyo bee tabiki herşey'in ilk verdiği tadı veremez sanada katılıyorum ama bu sezon çok geniş kadro çok geniş konular var merak uyandırıcı sahneler abartırı ama çok ilgi çekici favori sezonum oldu.

Sıkılmadım özellikle son 2 bölüm çok iyiydi. Ama murder house,asylum ve coven değil tabi

bende sıkıldım açıkçası ilk 3 sezon harika giderken son 2 sezon düşüş yaşamış gibi son gelen bölümleri zar zor izledim

Lady Gaga seviyor falan olabilirsiniz ama Jessica'nın yerini asla tutamaz henüz geçmedim o sezona ama şimdiden kötü gelmeye başladı :(

konuya abone kullanıcılar 12

Yukarı Çık