"ne derler bilirsiniz; ağzı olan konuşur. söyleyecek güzel bir şeyleriniz yoksa belki sadece çenenizi kapatmalısınız." -gossip girl

American Horror Story tartışma forumu

Tüm Forumlar > American Horror Story > Jessica Lange'nin olmayışı!

yeni konu aç Jessica Lange'nin olmayışı!

Bence tam bir hayal kırıklığı diziyi ayakta tutan başlıca karakterlerden birisinin bu sezon olmaması benim bu sezondan hiç heycanlanmayıp zevk almamamı sağladı açıkcası!!

kesinkikle

Jessica'nın olmayışı evet kötü ama bu sezon içeriğine bakarsak genç yetenekler daha güzel ayakta tutacak gibi eksiklik olacak bana göre bu eksikliğin birazını hem Lady Gaga hem de Sarah tarafından kapatılmaya çalışılacak gibime geliyor hoş bir sezon bizi bekliyor bence.

hakikaten tek eksik jessica lange sezonda oda maalesef hissettiriyor.

Linke bakarsanız neden olduğunu anlarsınız. Yapımcının kendi suçu değil, Jessica'nın kendi kararı. http://www.ew.com/article/2015/08/27/american-horror-story-jessica-lange-return

O kadının havası AHS yi AHS yapan şeydi. Zaten büyük ihtimal eski bi karakterlerinden biri ile yada yeni bi karakter ile Lily Rabe deki gibi ufak rollerle görücez ama yetmez ki..

Ben Hotel'den çok büyük bir beklenti içindeydim o beklentiyi alamadım ilk 3 sezona bakarsak gerilimi kesinlikle yakalıyoruz bu son 2 sezona karşı bu yüzden de son 2 sezon bizde o etkiyi bırakmadı ya da biz isimler yüzünden çok büyük bir beklenti içine girdik. Açıkçası 4. sezondan sonra 5. sezonunda bu kadar sallantı şeklinde olmasını istemezdim çok farklı düşünmüştüm

ARLADAŞLAR YAPIMCI AÇIKLAMIŞTI JESSİCANIN BU SEZON İÇERİSİNDE BİR KAÇ BÖLÜMLÜK ÖZEL KONUK OLACAĞINI

ne jessica langemiş be yaşlı kadının nesini seviyosunuz, oynadığı roller çekici farklı roller ama sizcede bunları daha genç biri oynasa daha iyi olmazmıydı birüsrü yetenekli genç oyuncu varken lange niye? en azından bakınca görselliği olurdu

jessica yı kontes olarak düşünemiyorum o sex sahnelerini yapamazdı :D

Lange yaşlandı be agalar,zaten her sene aynı karakteri oynuyormuş gibiydi.Yeni cast fena değil bence

konuya abone kullanıcılar 11

Yukarı Çık