"mükemmel bir adam değildi ama benimdi." -friends

American Horror Story tartışma forumu

Tüm Forumlar > American Horror Story > Jessica Lange'nin olmayışı!

yeni konu aç Jessica Lange'nin olmayışı!

Bence tam bir hayal kırıklığı diziyi ayakta tutan başlıca karakterlerden birisinin bu sezon olmaması benim bu sezondan hiç heycanlanmayıp zevk almamamı sağladı açıkcası!!

@roserose, görsellik olarak bahsettiğimiz şey dış görünüş ise -hele ki bir insanın- her zaman yetenek, samimiyet ve sempatiyi buna tercih ederim. Görselliğin önemli olmadığı bir diziden söz ediyoruz. Dizide genç ve yetenekli bir çok oyuncu var. Yetenekli olmalarını sağlayan şey genç olmaları değil. Ya da olgun oyuncuların yetenekli olmalarını sağlayan yaşlılık/olgunluk değil. Tecrübe var, evet ama tecrübe sadece yeteneğin gelişmesini sağlar. Yetenekse doğuştan gelir. Ve herkes doğuştan yeteneklidir. Ne saçmalıyorum ben aq.
Demem o ki, Jessica bu dizide aklımıza kazınan isimlerden. 5. Sezonun kadrosu inanılmaz olsa da insan alıştığı, diziyi kendiyle özdeşleştirmesini sağlayan isimlerden birini bu kadroda göremeyince üzülüp içerliyor işte.

Jessica Lange harika bir oyuncu olsa da yeni yüzler görmek iyi olacaktır,ama onun yerini doldururlar mı bilemiyorum

konuya abone kullanıcılar 11

Yukarı Çık