"kan asla yalan söylemez." -dexter

Arrow tartışma forumu

Tüm Forumlar > Arrow > 4.SEZON 1.BÖLÜM FİNAL SAHNE ( SPOİLER )

yeni konu aç 4.SEZON 1.BÖLÜM FİNAL SAHNE ( SPOİLER )

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

o mezar buyuk ihtimal felicity ( flashın gelmesi ve çizgi romanda laurelle evlenmesi ihtimali güçlendiriyor) ikinci ihtimal thea ( theanın ölümüyle yeniden arsenal dahil olabilir

Bence Lance öldü Damian'a eğer kabul etmezsem ne olur gibisinden birşey söylemişti. Sanırım ona yardım etmedi ve öldürdüler diye düşünüyorum ama şu açıdan bakacak olursakta Oliver'ın Lance'in ölümüne o kadar üzüleceğini sanmıyorum, Beynim yandı haftaya görücez :D

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

çok öfkeli görünüyordu kardeş candır derim muhtemelen thea

Kesinlikle thea ya bölümde sürekli kontrolünü kaybetmesi vs. üzerinden gitti oliver o yüzden thea olma ihtimali çok yüksek herkes felicity sanıcak mantık olarak ters köşe yapıcaklar hep olduğu gibi ve zaten yakışmıyodu ya arsenal daha iyiydi

ya thea ya felicity son sahnede yüzüğü göstermesinden sonra gösterdi mezarı ve barrye zoom mu diye sorması da çok ilgi çekici büyük şeyler olacağa benziyor zoom büyük bir felaket olacak bence
lance ölmüş olamaz çünkü ay sonra diyo lance reddedicekse o zaman reddeder ve ölür hatta laurel filanda ölür muhtemelen ancak şöyle bir ihtimal var belki bi zamandan sonra lance bir yanlış yapmıştır laurelı öldürmüştür bla bla
bir diğeri ise cepte duran bi oliverın çocuğu durumu var belki o da ölmüş olabilir olamaz mı?

Bence Felicity. Eğer Thea ölmüş olsa orada Barry'den önce Laurel falan olurda Barry'nin olacağını sanmıyorum. Ama inşallah Felicity ölmemiştir.

sherlock holmes potansiyelinde çıkarımlarıma dayanarak şüphesiz o mezar felicity nin dir.

Felicity değildir be eğer öyle olsaBarry de baya üzgün olurdu tahminim Thea ama inşallah Laureldir :D

bence lance çünkü felicity falan olsa ağlardı barry

inşallah felicity'dir ama diggle olabilir çünkü sadece dizi için yaratılmış bi karakter

6 ay sonra diyor rahat sezon finalinde verilir son sahnenin cevabı. Bence Thea veya Dig

Yukarı Çık