"kan asla yalan söylemez." -dexter

Arrow tartışma forumu

Tüm Forumlar > Arrow > 4.SEZON 1.BÖLÜM FİNAL SAHNE ( SPOİLER )

yeni konu aç 4.SEZON 1.BÖLÜM FİNAL SAHNE ( SPOİLER )

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

o mezar buyuk ihtimal felicity ( flashın gelmesi ve çizgi romanda laurelle evlenmesi ihtimali güçlendiriyor) ikinci ihtimal thea ( theanın ölümüyle yeniden arsenal dahil olabilir

Bence ya Oliver'ın daha göremediğimiz çocuğu ya da Thea öldü. Ama Thea'nın ölme olasılığı çok yüksek kendini kaybetmesinden dolayı. Hatta Roy geri dönecek ve Thea öldükten sonra Speedy ismini alacak bana kalırsa.

thea ölse larzarus pit yüzünden mezardan çıkar
dig ölse abi yeni kıyafet neden ölsün şimdi
laurel zaten değil
lance olsa ne olmasa ne
felicity ölse barry geberirdi ağlamaktan duygusal boy
evet klimse ölemeyeceğine göre konu kilit

AMA KİM ÖLÜRSE ÖLSÜN JOHN CONSTANTİNE 5. BÖLÜMDE GELİP HEM ÖLENİ HEMDE SARA YI DİRİLTİP ÖYLE GİDER BENCE :)

Bir arkadaşımız cenazede laurel felanda olurdu thea ölse demiş , ama zaten barry cenazeyi kaçırdığım için üzgünüm diyo , yani barry cenazenin sonunda geliyo , yüzüğü gösterip son sahneyi atlamış olmaları çok çok büyük ters köşe olabilir , felicity olursa şaşırılmaz çünkü hikayeye göre laurel ile oliver evleniyodu , theayıda kontrolsüz gördüğümüz üzere oda olabilir , değişik

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Bence kesin diggle

bence ölen ya Dig ya Thea ya

Diggle veya Thea diye düşünüyorum. Teorilerim var merak eden son bölümden yorumumu bularak okuyabilir.

Bence Felicity ölüyor. Çünkü Smallville de Green Arrow Chloe ile yakınlaşıyordu...

Oliverin çocuğu diyen arkadaşa selamlarımı iletiyorum... Zeka fışkırıyor adeta...

arkadaşlar felicity Yahudi o mezar Hristiyan mezarı haberiniz olsun

Bence mezar Felicity'nin olsaydı Barry cenazeyi kaçırmazdı. Ne olursa olsun

Yukarı Çık