"hiç iyi niyetli olup da hata üstüne hata yapmışsın gibi hissettiğin oldu mu?" -teen wolf

Arrow tartışma forumu

Tüm Forumlar > Arrow > arrow haberler

yeni konu aç arrow haberler

Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Arrow hakkında gelişmeleri,easter egg ve tahminleri falan buraya yazmayı düşünüyorum daha derli toplu durur. Sizde öğrendiklerinizi yazarak katkı verirseniz sevirim. Spoiler verebileceğimi sanmıyorum zaten bunları fragmanlardan çıkan haberlerden insanların tahminlerinden derlemeyi düşünüyorum Zira beklemek çok zor.
İlk olarak daha taze sayılır bu haber The Flash ve Arrow'a kardeş bir dizi gelecekmiş. Ray Palmer,Dr. Martin Stein ve Canary (Sara) bu dizide olacakmış. Gelecek sezonun ortalarında ekranlarda olması bekleniyormuş. Sara sanırım flashbacklerle dönecek yoksa öldü kız hoş son bölümde Shado'yu gördük tabi o Shado ise. Anam ölen ölü kalmıyor bir türlü the walking dead oldu birden dizi. Bir de bu üçlü enteresan duruyor.
İkinci olarak bunu daha önce bir yerlere yazmıştım 3. sezonun bitimine karakterlerden biri ölecek. Roy Harper ve Komiser Lance isimleri geçiyor. Roy'un ölmesi bir Diggle'in ölmesi kadar saçma olur. Tanıtımları izlediyseniz bilirsiniz Lance Arrow'un kim olduğunu öğrenecek. Bu durumda bence Lance ölmeli. Ama bir iddiaya göre Thea kiminle yakınlaşmaya çalıştıysa yada ona benzer bir şey o kişi ölmüş. Buna dayanarak Roy'un öleceğini söylüyorlar. Bu saçmalık bence sadece şok olmayın diye söylüyorum. Gerçi rahat olun Game of Thrones değil bu orada her an her şey olabilir.
Felicity'nin annesi geri dönüyor. Bence çok güzel olur kasvet kasvet ruhum karardı. Ayrıca Felicity Ray ile birlikte Central City'e gideceklermiş. Ama 17. bölüm fragmanında Arrow'un kim olduğunu öğrenen Ray sanırım Oliverin peşine düşecek. Felicity o saatten sonra Ray'e neden yardım etsin bilemedim bekleyip göreceğiz.
Bir de aklıma şu çok takılıyor Akio'nun annesi Tatsu comicslerde Katana karakteri aslında. Oliver onu şehre davet etmişti ama o gelmemişti. Tatsu'ya nolacak merak edip duruyorum. Bilgisi olan varsa söylerse çok mutlu olurum. O hep aklımın bir köşesinde duruyor.
Bunu zaten biliyoruz ama belki ayrıntıyı herkes görememiştir diye söyleyeyim dedim. Bizim Ras Al Ghul Arrow kılığında insanları öldürmeye başlayacak ya suikastçileri de Arrow kılığında şehre salacak. Komiser Lance sanırım bu olanlardan sonra Arrow'un peşine düşecek ve gerçeği öğrenecek. Yoksa son bölümde Arrow'a sadece kızgındı.
Şimdilik en güncel olanlar bunlar diğerlerini ya tahminler yada zaten biliyoruz.
Bir de şuna değinmeli bazılarımız çizgi romanlarda olanlarla dizidekileri karşılaştırıyorlar. Benim de gıcık olduğum noktalar var özellikle Ras Al Ghul'un Arrow kılığında insanları trolleme sahnesi beni benden aldı. Ama o çizgi roman insanların isteklerine göre değil onu yapanların isteklerine göre şekillenir. Ama dizi başka bir şey. İnsanlara istediklerini vermelisiniz. Anladığım kadarıyla çizgi roman materyalleriyle senaryo yazılıyor. Yani comiclerle dizi farklı ilerliyor. Zaten öyle olmasaydı Oliver bu kadar kasvetli biri olmazdı, Ras Al Ghul Olivera değil batmana yerine geçmesini söylerdi, Oliver belediye başkanı falan olurdu Laurel dururken Felicitye gerek kalmazdı. Hayal kırıklığı yaşamayın diye söylüyorum.

Ne güzel demişsin öyle . Bak Katana olayını bilmiyordum iyi oldu .

Selamlar! Burada Arrowla ilgili haberleri derlemeyi amaçladığımı söylemiştim. Spoiler değil bunlar internette resmi olarak paylaşılan bilgiler ama gene de spoiler verdin lannn diyenler için işaretleme ihtiyacı duyuyorum.
18 bölümle ilgili resimler gelmeye başladı. Anladığım kadarıyla Felicitynin annesi bu bölümde dönecek. Ray hastanelik olmuş artık 17. bölümde neler olduysa Donna da onu ziyarete gelmiş ve biliyorsunuz Ras Al Ghul Arrow kılığında milleti trollemekle meşgul olurken SCPD ve Oliver olayların somrumlusunun peşine düşer ancak nasıl olduysa Ras Al Ghul Lance'si kaçırır. Lance Arrow'un kimliğini öğrenecek demiştim önceden bu şekilde öğrenecektir diye düşünüyorum belki de öyle olmaz. Hani böyle elinizde puzzle parçaları vardır da bir türlü neyi nereye koyacağınızı anlamamışsınızdır heh tam da onu yaşıyorum. Elimde sezon finaline aktırmasa bile damlatacak bilgi var ama bir türlü olaylar nasıl gelişir çözemedim. İnanın eli böğründe nolcak nolcak diye beklemektense bak bak dediğim çıkacak bak diye beklemek daha eğlenceli hele birde tahminleriniz tutarsa...

Hiç Arrow'da meta-humanlar nasıl durur yahu? diye merak ettiniz mi? Eğer ettiyseniz merakınız 8 nisan günü bitecek çünkü Oliver ilk kez meta-humanla karşılaşacak. Doug Jones'in canlandıracağı Deathbolt sonra 12 mayısta The Flash'te yer alacakmış. Deathbolt kim peki? derseniz bu amca cinayet suçu nedeniyle polisten kaçmış fakat uçağına çarpan şimşek sonucu (hikaye kıtlığı mı yaşıyorlar nedir arkadaş) pek başarılı olamamış kendilerini Ultra-Humanite diye adlandıran bir grup tarafından bulunup kobay muamelesi görmüş. Yeteneği canlı bir elektromanyetik batarya gibi davranarak yıldırımları kontrol etmek. Biliyorsunuz dizideki karakterler olaylar çizgi romanlardan kaynak alınıyor birebir yansıtılmıyor. Bakalım bunu nasıl işleyecekler diziye.

.

Takipteyim :) eline sağlık

Beyler beta yüzdeliği nasıl arttırıyor bilen var mı ?

Bu gün Twitter'da gördüm. The Flash'ın sezon finalinde Arrow ve Firestorm yer alacakmış Oliver'in üstündeki dikkatimi çekti Maseo'nun kıyafeti gibi bir şey vardı Ters Flashla karşılaşıyorlardı belki de Arrowda Ras Al Ghulu flash sayesinde yener yada ne bileyim ortak sezon finali yaparlar yarısı The Flash'ta yarısı Arrow'da gibi Firestormun olması ayrıca ilgimi çekti. Çünkü biliyorsunuz yeni dizi yolda belki oradan yeni diziye geçiş yaparlar.
Bu arada The Flash demişken Caitlini acayip bir dikkatle izliyorum. Çünkü çizgi romanda Killer Frost'a dönüşüyor. Bir düşman oluyor. Şu an olması gereken kişiyle aralarında fersahlar var merak etmeyin şimdilik relax ama ne olur ne olmaz değil mi? Bu konuyu işlerler mi bilmem belki flashta belki yeni dizide mutlaka değinmeliler yazık olur yoksa. Cisco da kahramanlığa soyunuyor zaten çizgi romanda. Herkesin kafası güzel yani.

Reserved

Reserved

Superman Flash'a gelebilirmiş. Arrow ve Flash'ın yapımcısı Greg Berlanti kafa karıştırıcı ve mutlu edici açıklamalar yaptı. Flash'ın 2.sezonunda superman'in de diziye dahil edileceği Smallville ile bağlantıların olacağı söyleniyor.Hatta Superman'i Tom Welling canlandırabileceği söylenmiş. Bunların zaman yolculuğu ile olacağı Barry'nin yapacağı bir şey zaman döndüsünü değiştirebileceği hatta Caitlin ve Cisco'nun meta-human olacağından bahsediliyor.
Biliyorsunuz Batman ve Superman televizyonda yasaklı. Bakalım ne kadar doğru ne kadar yanlış. Caitlin'in daha önce meta-human olabileceğini söylemiştim. Belki bu şekilde işlerler.
Gelelim bunun Arrow'la ne alakası var. Belki de hiç yok buraya yazdım çünkü acayip üşendim git Flash'a da haber bölümü aç falan uğraşamam şimdi. Ama belki de dediğim gibi siyah ekranda bir justice league hazırlığı vardır. Ee Arrow'da bunun bir parçası bakalım zaman ne gösterecek. Ben bir Wonder Woman görmek isterim.

konuya abone kullanıcılar 6

Yukarı Çık