"bir kız sadece arkadaş olmak istiyorsa bu, seninle bir şeyler yapmak istediği ama sevgili olmayacağıdır." -that 70's show

Better Call Saul tartışma forumu

Tüm Forumlar > Better Call Saul > Başlamadan önce Breaking Bad'i izlemelimiyim?

yeni konu aç Başlamadan önce Breaking Bad'i izlemelimiyim?

Breaking Bad'i çok yarım yamalak izledim, bu diziye başlamadan önce Breaking Bad'i bitirmelimiyim? Dizi BB hakkında spoilerlar veriyormu yani?

!KO

Hayır zaten bb den önceki saulu izliyoruz şimdilik ama bb kesinlikle izlenmeli bbyi izledikten sonra saulu ızlemeye daha cok mereklanacagınızdan eminim

Hayır Bettercaulsaul Breaking bad'in prequel'ı yani öncesinde yaşanmış olayları anlatıyor ama Breaking bad'i içine alan bir kaç küçük dokunuş'da var dizide

Bence İzlenmeli Karakterleri Tanıma Açısından Diziyi Daha İyi Anlarsınız Beyler

net izleyin bundan önce bb'yi . çünkü orada saul'a anlam veremıyorsun , bu nasıl bir adam falan çekıyorsun burda onun kim oldugunu daha net anlıycaz gibi

bb'de olan bazı yan karakterler karşımıza çıktı mesela. benim aldığım zevki almazsın diziden diye düşünüyorum eğer izlemezsen

"mi" soru eklerini bitişik yazmayı bırakmalısın. İlk önce Breaking Bad'i izlemeni tavsiye ederim. Bu spin-offu diyelim ki beğenmedin, -ki zor gibi görünüyor ilk bölümlerle- Breaking Bad gibi kaliteli bir seriyi izlemeye hevesin kırılmaz.

Breaking bad'i izlemeden izlersen bizim aldığımız hazzı alabileceğini sanmıyorum genco

Bence kesinlikle izlenmeli, sonçta bb'nin yan karakterlerinden birinin başrol oynadığı ve diğer bazı karakterlerin de belli ki dizide gösterileceğini düşünürsek bb izlenmesi gerekir.

tabikide lk bb bb olmasaydı by diziyi kim izlerdi onuda unutmamak lazım

Hayır yani BrBa izlememek ayıp olur.

Yukarı Çık